M. Kalnietis nugalėtojams pelnė 9 taškus, sugriebė ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir dusyk suklydo. Per 21 su puse minutės (21:28) įžaidėjas pataikė 1 tritaškį iš 3 bei 3 dvitaškius iš 4.

S. Jasaičio sąskaitoje 8 taškai, 6 atkovoti kamuoliai, 3 klaidos ir pražanga. Per 21 minutę (20:54) jis įmetė 2 tritaškius iš 4 ir 1 dvitaškį iš 2.

16 taškų nugalėtojams pelnė Derrickas Brownas, po 13 – Marcusas Williamsas ir Richardas Hendrixas, 10 – Krunoslavas Simonas.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Marko Simonovičius (12 tšk.), Blake'as Schilbas (11 tšk.) ir Charlesas Jenkinsas (10 tšk.).

D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1.Lokomotiv-Kuban (Rusija)651449:435
2.Maccabi (Izraelis)642465:436
3.Panathinaikos (Graikija)633485:463
4.Laboral Kutxa (Ispanija)633460:462
5.Crvena Zvezda (Serbija)624485:492
6.Lietuvos rytas (Lietuva)615424:480

Į antrą varžybų etapą – Top 16 turnyrą – pateks keturios geriausios grupės komandos.

Puikus D.Šalengos pasirodymas neišgelbėjo nuo pralaimėjimo kijeviečių

Eurolygoje nesulaikomas Stambulo „Fenerbahce“ (6:0) klubas su Linu Kleiza. Penktadienio rungtynėse Turkijos ekipa savo aikštėje 84:68 (27:23, 25:12, 16:16, 16:17) sutriuškino Darjušo Lavrinovičiaus, Dainiaus Šalengos ir Michailo Anisimovo atstovaujamą Ukrainos čempionę Kijevo „Budivelnik“ komandą.

L. Kleiza per 19 minučių įmetė 4 taškus (2/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai), po krepšiais sugriebė 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

Nugalėtojams Bojanas Bogdanovičius (9/10 dvitaškiai) surinko 20, Luka Zoričius (6/7 dvitaškiai) - 15, Gasperas Vidmaras (10 atk. kam.) - 12 taškų.

Pralaimėjusiems D. Šalenga per 28 minutes pelnė 16 taškų (2/2 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai) ir buvo rezultatyviausias savo komandoje. Lietuvis taip pat atkovojo 1 kamuolį, išprovokavo 2 varžovų pražangas, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir surinko +20 naudingumo balų.

D. Lavrinovičius per 16 minučių įmetė 7 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos), perėmė kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir baigė pasirodymą dėl išnaudoto pražangų limito.

M. Anisimovas per 26 minutes pelnė 6 taškus (2/2 dvitaškiai, 2/2 baudos), sugriebė 3 atšokusius kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, sykį suklydo ir dukart pažeidė taisykles.

14 taškų surinko Ricky Minardas, 11 - latvis Janis Strelniekas (1/6 tritaškiai), 10 - DaJuanas Summersas (4/15 dvitaškiai).

M. Kuzminsko ir D. Sabonio atstovaujama „Unicaja“ vėl krito mačo pabaigoje

Joano Plazos treniruojama Malagos „Unicaja“ (2/4) komanda su Mindaugu Kuzminsku ir Domantu Saboniu, vėl patyrė nesėkmę, siplnai sužaidusi paskutinį kėlinį. Penktadienį Ispanijos klubas savo žiūrovų akivaizdoje, 74:82 (23:20, 23:21, 19:21, 9:20) nusileido Eurolygos čempionų titulą ginantiems Pirėjo „Olympiakos“ (6/0) krepšininkams iš Graikijos.

M. Kuzminskas per nepilnas 8 minutes pelnė 8 taškus (3/4 dvitaškiai, 2/5 baudos), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, kartą prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

D. Sabonis per 11 minučių įmetė 4 taškus (2/3 dvitaškiai), atkovojo 4 kamuolius (2 - puolime), atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas, po sykį suklydo bei prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Aikštės šeimininkams po 11 taškų pelnė Rafaelis Hettsheimeris ir Nikas Caneris Medley, po 10 - Carlosas Suarezas ir Erlas Calloway (5 rez. perdav.).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Vassilis Spanoulis, kurio sąskaitoje - 21 taškas (3/4 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 3/3 baudos), 4 rezultatyvūs perdavimai, 7 išprovokuotos pražangos ir 5 klaidos. 19 taškų įmetė Matthew Lojeskis (4/5 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai), 13 - Bryantas Dunstonas (6/7 dvitaškiai, 3 blk.).

B grupėje „Žalgiris“ sutriuškintas Madride

Kauno „Žalgiris“ B grupės šešto turo rungtynėse išvykoje žaidė su šiuo metu tikrai geriausia varžybų komanda MadridoReal“, kuri dar nė karto nesuklupo. Madrido krepšininkai šventė įspūdingą pergalę prieš „Žalgirį“ 95:67 (28:14, 26:18, 23:21, 16:14).

„Real“ (6/0) - „Žalgiris“ (2/4) - 95:67 (28:14, 26:18, 23:21, 16:14).

„Real“: Nikola Mirotičius 17 (5/6 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 4/5 baudos), Rudy Fernandezas 16 (7 rez. perdav., 2/4 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 6/6 baudos), Sergio Rodriguezas 15 (5 rez. perdav., 6 klaid., 3/3 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai), Sergio Llulas 10 (2/3 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai), Ioannis Bourousis 9, Tremmellas Dardenas 8, Marcusas Slaughteris ir Salahas Mejri po 6, Jaycee Carrollas 5, Danielis Diezas 3 taškai. Dontaye Draperis (14:23 min.) taškų nepelnė.

„Žalgiris“: Justinas Dentmonas 16 (4 rez. perdasv., 4 klaid., 3/7 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 1/2 baudos), Artūras Milaknis 14 (3 rez. perdav., 1/2 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai), Martynas Pocius 9 (3 atk. kam., 1/2 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 1/2 baudos), Paulius Jankūnas (8 atk. kam., 3 klaid., 1/5 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai) ir Robertas Javtokas (2 atk. kam., 3 klaid., 2/4 dvitaškiai, 1/1 baudos) po 5, Vytenis Čižauskas (1 klaid., 2/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), Vytenis Lipkevičius ir Tadas Klimavičius po 4, Siimas-Sanderis Vene ir Šarūnas Jasikevičius (05:26, 2 atk. kam., 2 rez. perdav., 3 klaid., 1/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai) po 2 taškus. Mindaugas Kupšas (09:42 min.) taškų nepelnė.

„Žalgirio“ varžovų dvikovoje - paranki Strasbūro ekipos pergalė

Pirmą pergalę Eurolygos turnyre pasiekė Strasbūro SIG (1/5) klubas. Prancūzijos ekipa savo žiūrovų akivaizdoje 83:72 (17:14, 20:23, 25:15, 21:20) nukovė Bambergo „Brose Baskets“ (2/4) komandą.

SIG: Ricardo Greeras 21 (5/8 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai), Alexis Ajinca 16 (8/13 dvitaškiai), Jeremy Leloupas 12, Timas Abromaitis 11 taškų.

„Brose Baskets“: Zachas Wrightas 13, Jamaras Smithas 10, Antonas Gavelas - (6/6 baudos, 5 rez. perdav.), Philipas Neumanas, Mike'as Zirbesas ir Sharodas Fordas po 8 taškus.

Milano klubas laimėjo prieš „Anadolu Efes“ ekipą

Įspūdingą pergalę pasiekė Milano „Emporio Armani“ (4/2) komanda, savo žiūrovų akivaizdoje 77:73 (21:23, 11:18, 19:21, 26:11) parklupdžiusi Stambulo „Anadolu Efes“ (3/3) krepšininkus.

Nors iki pat ketvirto kėlinio pradžios sąlygas užtikrintai aikštelėje diktavo svečiai (30 min. pirmavo 62:51), Milano klubas lemiamame ketvirtyje spurtavo 14:0 ir išsiveržė į priekį (65:62). Įsibėgėję italai, persvarą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos - 77:73.

„Emporio Armani“: Keithas Langfordas 22 (3/7 tritaškiai, 9/9 baudos), Alessandro Gentile 18 (6/9 dvitaškiai, 5 klaid.), Samardo Samuelsas 12, Gani Lawalis 8 taškai.

„Anadolu Efes“: Duško Savanavočius 14 (6/8 dvitaškiai), Kostas Vasileaidis (3/6 tritaškiai) ir Jamonas Lucasas po 12, Semihas Erdenas ir Scotty Hopsonas po 11 taškų.