Klaipėdiečiams tai buvo antra pergalė turnyre, o suomiams - ketvirtas pralaimėjimas.

Persvarą aikštės šeimininkai susikrovė trečiame kėlinyje, kai spurtavo 18:4, o vėliau jau nebeleido varžovams iš Suomijos pavojingai priartėti.

Komentarai:

Kazys Maksvytis („Neptūno“ vyr. treneris): „Džiaugiuosi pergale, grįžę po klajonių Rusijoje gavome gerų emocijų. To mums reikėjo. Pirmose rungtynėse Suomijoje nepavyko iškovoti pergalės - pralaimėjome vos 1 taško skirtumu. Šįkart mums pavyko gerai pasiruošti rungtynėms ir jau atrodėme geriau. Gerai, kad atsirevanšavome.

Visgi nepavyko išvengti duobių, tačiau labai džiaugiuosi, kad neleidome sumažinti skirtumo iki vieno lemiamo metimo. Džiaugiuosi savo komanda. „Bisons“ ekipa - gera. Suomiai dar kartą įrodė, kad jie moka žaisti krepšinį. Po šios pergalės mes negalime pernelyg džiaugtis, mūsų dar laukia daug svarbių rungtynių, Europos taurės varžybose dar ne viskas prarasta“.

Justas Sinica („Neptūno“ žaidėjas): „Džiugu, kad pagaliau laimėjome. Rungtynių baigtis nesiklostė paskutinėmis sekundėmis ir pagaliau nepralaimėjome 1-2 taškais, kaip buvo anksčiau, o laimėjome gana solidžiu 13 taškų skirtumu. Gal jau viskas pagerės... Trečiame kėlinyje pasiteisino aikštės gynyba ir ten jau pabėgome. Visada būna pakilimai ir duobės, to neišvengėme ir antrame kėlinyje, gerai, kad išlipome iš tos duobės. Kitaip gal vėl būtume tampęsi iki rungtynių pabaigos. Komandoje po pralaimėjimų psichologinio nuosmukio nebuvo. Tiesiog žaidžiame savo žaidimą, stengiamės ir tiek, o gaunasi taip, kaip gaunasi. Darome viską, ką galime ir mokame“

Gregory Gibsonas („Bisons“ treneris): „Šįkart „Neptūnas“ mus nustebino. Pribloškė mus taikliais metimais. Nežinau, kas mums atsitiko trečiame kėlinyje, mes nesugebėjome atsilaikyti prieš galingą „Neptūno“ puolimą. Kai tik mes padarydavome klaidą, „Neptūnas“ vis mus bausdavo taikliais metimais. Sveikiname „Neptūną“, jie šįkart žaidė labai gerai ir buvo verti pergalės".

„Neptūnas“ (2/4) - „Loimaa Bisons“ (2/4) - 85:72 (22:13, 11:21, 32:18, 20:20).

„Neptūnas“: Martynas Mažeika ir Marius Runkauskas po 16, Justas Sinica 15, Valdas Vasylius 7, Arvydas Eitutavičius, Vytautas Šarakauskas (10 atk. kam.) ir Edgaras Ulanovas po 6, Mindaugas Girdžiūnas ir Andrew Smithas (6 atk. kam.) po 5, Davidas McClure'as 3 taškai.

„Bisons“: Tukka Kotti (9 atk. kam.), Billy Keysas ir Johnas Williamsonas po 15, Mikko Koivisto 9 (3/5 tritaškiai), Frankas Robinsonas 8 taškai.

St. Peterburgo „Spartak“ (Rusija, 2/4) - Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija, 5/1) - 61:64 (16:14, 14:16, 13:9, 18:25).

Kragujevaco „KK Radnički“ (Serbija, 4/2) - Atėnų „Panionios“ (Graikija, 3/3) - 84:77 (20:17, 21:18, 27:15, 16:27).