Pirmadienį Ainaro Bagatskio vadovaujami šalies čempionai svečiuose tik po atkaklios kovos paskutinėmis susitikimo minutėmis 71:64 (16:18, 20:13, 15:21, 20:12) įveikė Romualdo Petronio treniruojamus Krivoj Rogo „Krivbas“ (3/3) krepšininkus.

Starto penkete rungtynes pradėjęs M. Anisimovas per 33 minutes įmetė 22 taškus (7/14 dvitaškiai, 8/10 baudos), sugriebė 11 atšokusių kamuolių (5 iš jų - puolime), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 varžovo metimą, 2 sykius suklydo, 3 kartus pažeidė taisykles ir surinko 26 naudingumo balus.

Praėjusią savaitę Eurolygoje puikiai pasirodęs D. Lavrinovičius, o taip pat ir D. Šalenga nebuvo registruoti rungtynėms.

14 taškų pridėjo DaJuanas Summersas (16 atk. kam.), 13 - Janis Strelniekas, 9 - Ricky Minardas.

Pralaimėjusiems Winsome'as Frazieris pelnė 14, Mladenas Pantičius (1/5 dvitaškių, 8/8 baudų) - 10, Nate'as Bowie - 9 taškus.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.