Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs lietuvis pelnė 21 tašką, po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo bei trissyk prasižengė. Per 35 žaidimo minutės D. Gailius pataikė 1 tritaškį iš 3, 9 dvitaškius iš 15, tačiau nesugebėjo realizuoti nė vieno iš trijų baudų metimų.

17 taškų į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Alenas Omičius, 12 – Draženas Bubničius.

Pogdoricos komandoje sėkmingiausiai žaidė Vladimiras Mihailovičius ir Joelis Akindele (po 16 tšk.) bei Čedomiras Vitkovacas (15 taškų).

Adrijos krepšinio lygoje su šešiomis pergalėmis ir vienu pralaimėjimu pirmauja Belgrado „Partizan NIS“ (Serbija) ekipa.

Estijos krepšinio klubui Giedrius Gustas pelnė 17 taškų

Aštuntą pergalę dvyliktose Estijos vyrų krepšinio lygos rungtynėse iškovojo ketvirtą vietą devynių komandų turnyre užimantis Giedriaus Gusto Rakverės „Tarvas“ klubas, svečiuose 109:64 (23:14, 27:13, 31:13, 28:24) sutriuškinęs penktoje pozicijoje esančius Talino „Kalev“ (4 pergalės ir 6 pralaimėjimai) krepšininkus.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 17 taškų, po krepšiais atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, kartą suklydo bei surinko 3 pražangas. Per 35 su puse žaidimo minutes (35:30) G.Gustas pataikė abu tritaškius, 4 dvitaškius iš 7 ir realizavo 3 baudų metimus iš 6.

Rezultatyviai nugalėtojų gretose žaidė Kristo Saage (20 tšk.), Juris Umbraško ir Mikhelis Kurgas (po 18 tšk.) bei Maris Laksa (16 tšk.).

Aikštelės šeimininkų gretose pasižymėjo Kennethas Cooperis (15 tšk.), Renato Lindmetsas (11 tšk.) ir Michaelas Hartas (10 taškų).

Estijos krepšinio lygos pirmauja visus šešis mačus laimėję Talino „Kalev-Cramo“ krepšininkai, o antroje vietoje su 8 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu tebėra Tartu „Rock“ klubas su Augustu Pečiukevičiumi.