16 taškų nugalėtojams pelnė Krešimiras Lončaras, 10 – Marko Popovičius, 9 – Petteri Koponenas, po 8 – Jamesas Augustine'as, Nikita Balašovas ir Michaelas Greenas.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Danielis Kickertas (13 tšk.), Kirilas Natiažka (12 tšk.), Maksimas Pusatozvonovas (10 tšk.) bei Colemanas Collinsas (8 taškai).

Antrą pergalę šeštose B grupės rungtynėse iškovojo ir į aštuntą vietą iš autsaiderio pozicijos pakilo Ramūno Butauto treniruojamas Latvijos čempionas Rygos VEF klubas, šeštadienį namuose 80:77 (22:16, 21:19, 15:21, 22:21) privertęs pasiduoti į ketvirtą poziciją nukritusius Samaros „Krasnyje Krylja“ (3 pergalės ir 3 pralaimėjimai) krepšininkus iš Rusijos.

15 taškų prie pergalės prisidėjo Danielis Brownas, 14 – Kenanas Bajramovičius, po 13 – Antywane'as Robinsonas ir Janis Berzinis.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Julianas Wrightas (22 tšk.), Antonas Ponkrašovas (13 tšk.) bei Carlas Wrightas (12 taškų).

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1.Maskvos srities „Chimki“ (Rusija)550100
2.Maskvos CSKA (Rusija)440100
3.Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija)53260
4.Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija)63350
5.Astanos „Astana“ (Kazachstanas)52340
6.Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija)52340
7.Liubercų „Triumf“ (Rusija)52340
8.Rygos VEF (Latvija)62433,3
9.Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina)62433,3
10.Klaipėdos „Neptūnas“51420

A grupės lyderiu su penkiomis pergalėmis išlieka Kazanės „Uniks“ (Rusija) klubas.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1.Kazanės „Uniks“ (Rusija)550100
2.Donecko „Doneck“ (Ukraina)54180
3.Vilniaus „Lietuvos rytas“53260
4.Kransnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija)53260
5.Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija)52340
6.Nimburko ČEZ (Čekija)52340
7.Zgoželeco „Turow“ (Lenkija)41325
8.Talino „Kalev-Cramo“ (Estija)41325
9.Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija)41325
10.Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija)41325

Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.