Trečiame kėlinyje svečiai buvo įgiję 8 taškų persvarą (56:48), tačiau tada „Lokomotiv-Kuban“ atsakė įspūdingu spurtu 17:2 ir grįžo į kovą dėl pergalės. Ketvirto kėlinio viduryje traumą patyrė „Laboral Kutxa“ lyderis Andresas Nocioni ir tai kiek išmušė iš vėžių baskus.

Sunkiu metu sudėtingą tritaškį su varžovo pražangą pataikė Simas Jasaitis, o paskutinę mačo minutę Marcusas Williamsas realizavo visus tris baudos metimus, šeimininkai apsigynę ir kitos atakos metu pergalingą tritaškį smeigė Krunoslavas Simonas - 85:84.

Mantas Kalnietis nugalėtojams per 15 min. pelnė įmetė 4 taškus (2/4 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai) ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

S. Jasaitis per 23 min. taip pat surinko 4 taškus (0/5 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/1 bauda) bei sugriebė 6 kamuolius.

Tuo metu „Laboral Kutxa“ gynėjas R. Kaukėnas per 7 min. taškais nepasižymėjo (0/1 tritaškis) ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Lokomotiv Kuban“: Derrickas Brownas 23 (10/12 dvitaškiai, 3/4 baudos), Krunoslavas Simonas 19, Marcusas Williamsas 13 taškų (9 rez. perd.).

„Laboral Kutxa“: Milko Bjelica 16, Andresas Nocioni ir Tiboras Pleissas po 15, Walteris Hodge'as 12, Thomasas Heurtelis ir Thomasas Kelati po 10 taškų.
Rimantas Kaukėnas ir Derrickas Brownas

Atėnų „Panathinaikos“ (2/3) su Jonu Mačiuliu svečiuose 68:75 (12:25, 17:11, 18:20, 21:19) pralaimėjo Tel Avivo „Maccabi“ (4/1) vyrams.

J. Mačiulis per 20 min. įmetė 7 taškus (1/1 dvitaškis, 1/5 tritaškiai, 2/2 baudos).

„Panathinaikos“: Stephane'as Lasme 13 (6 blokai), Nikos Pappas 12, Antonis Fotsis ir Michaelas Bramosas po 8, Jonas Mačiulis ir Jamesas Gistas ir po 7 taškus.

„Maccabi“: Joe Inglesas ir Davidas Blu po 14, Ricky Hickmanas 13, Shawnas Jamesas 12, Devinas Smithas 10, Sofoklis Schortsanitis 8 taškai.

Stambulo komanda toliau nepralaimi

Eurolygos A grupėje ir toliau pergalingai žygiuoja Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (5/0) komanda su Linu Kleiza. Šį kartą Turkijos klubas namuose 83:66 (23:19, 21:13, 14:18, 25:16) pranoko Nantero JSF (2/3) ekipą.

L. Kleiza per 22 min. pasižymėjo 9 taškais (3/7 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 3/3 baudos) ir 5 atkovotais kamuoliais.

„Fenerbahce Ulker“: Bojanas Bogdanovičius 20, Emiras Preldzičius 16, Nemanja Bjelica 15, Bo McCalebbas 10, Linas Kleiza 9 taškai.

JSF: Ali Traore 20, Willas Danielsas 13, Sergejus Gladyras 10 taškų.

Linas Kleiza (dešinėje)

D. Lavrinovičiaus pastangų pergalei neužteko

Ketvirtą nesėkmę A grupėje patyrė Kijevo „Budivelnik“ (1/4) ekipa, kuri savo arenoje 74:84 (21:24, 27:22, 8:16, 18:22) nusileido Barselonos „Regal Barcelona“ (3/2) klubui.

Lygi kova vyko tris kėlinius, tačiau vėliau katalonai įrodė savo klasę ir, nepaisant sėkmingo Darjušo Lavrinovičiaus žaidimo, įgijo dviženklė persvarą.

D. Lavrinovičius per 35 min. pelnė 21 tašką (5/7 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 25 naudingumo balus.

Dainius Šalenga per 20 min. įmetė 10 taškų (4/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/3 baudos) ir surinko 13 naudingumo balų.

Michailas Anisimovas per 11 min. spėjo pelnyti 2 taškus (1/2 dvitaškiai).

„Budivelnik“: Darjušas Lavrinovičius 21, Blake'as Ahearnas ir DaJuanas Summeras po 14, Dainius Šalenga 10 taškų.

„Barcelona“: Ante Tomičius 18, Joey Dorsey 16, Juanas Carlosas Navarro 15, Maciejus Lampe 12 (9 atk. kam.), Bostjanas Nachbaras 11 taškų.