Krasnodaro krepšininkai sekmadienį savo žiūrovų akivaizdoje 53:66 (6:21, 16:17, 14:6, 17:22) nusileido be pralaimėjimų žengiančiai Kazanės „Uniks“ (5/0) komandai.

Aikštės šeimininkai tiesiog tragiškai sužaidė pirmąjį susitikimo ketvirtį, kuriame sugebėjo įmesti vos 6 taškus, o antrojo kėlinio pabaigoje skirtumas siekė net 18 taškų – 18:36. Po ilgosios pertraukos „Lokomotiv Kuban“ krepšininkai spurtavo 7:0, tačiau tai buvo viskas, ką jie sugebėjo padaryti, svečiai šventė užtikrintą pergalę.

M. Kalnietis per 30 minučių įmetė 4 taškus (1/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, suklydo 3 bei prasižengė 2 kartus.

S. Jasaitis per 29 aikštelėje praleistas minutes taškų nepelnė (0/2 tritaškių), atkovojo 5 bei perėmė 1 kamuolį ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Pralaimėjusiems Richardas Hendrixas (8 atk. kam., 4 bl.) pelnė 13, Krunoslavas Simonas (1/4 dvitaškių, 2/6 tritaškių) – 12, Aleksejus Žukanenka (2/7 dvitaškių, 5/5 baudų) ir Derrickas Brownas – po 9 taškus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 27 taškus (5/8 tritaškių) surinkęs Andrew Goudlockas. 12 taškų pridėjo Tywainas McKee (4/4 tritaškių), po 9 – Nikosas Zisis (3/3 tritaškių, 4 rez. perd.) ir Konstantinosas Kaimakoglou (8 atk. kam.).