Rezultatyviausiai svečių gretose žaidė atitinkamai 12 ir 10 taškų surinkę DaJuanas Summersas (6 atk. kam.) ir Janis Strelniekas. Po 8 taškus įmetė Micahas Downsas ir Arturas Drozdovas.

Darjušas Lavrinovičius per 29 minutes pelnė 7 taškus (1/5 dvitaškiai, 5/7 baudos), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, išprovokavo 6 varžovų pražangas, 3 kartus suklydo ir dusyk pažeidė taisykles.

Michailas Anisimovas per 17 minučių surinko 3 taškus (0/5 dvitaškiai, 3/6 baudos), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Pirmąas rungtynes šį sezoną Kijevo komandoje sužaidęs Dainius Šalenga per 10 minučių įmetė 2 taškus (1/2 dvitaškiai), išprovokavo 1 pražangą ir prarado 1 kamuolį.

Nugalėtojams Willas Danielsas (2/3 tritaškiai) pelnė 14, Jekelas Fosteras (4/4 dvitaškiai, 6 rez. perd.) - 12, DeShaunas Thomasas - 11, Johanas Passave'as - 10 taškų.

L. Kleiza pelnė 2 taškus

Ketvirtą pergalę iš eilės iškovojo A grupės lyderis Lino Kleizos atstovaujamas Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (Turkija) klubas, penktadienį svečiuose 88:78 (13:17, 17:21, 30:19, 28:21) nugalėjęs Belgrado „Partizan“ (Serbija) ekipą.

Ne pačias sėkmingiausias rungtynes žaidęs lietuvis tepelnė 2 taškus, sugriebė ir perėmė po 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei išnaudojo 5 pražangų limitą. Per 12 minučių (11:53, L. Kleiza pataikė 1 dvitaškį iš 2, tačiau prametė tritaškį bei abu baudų metimus.

26 taškais prie pergalės prisidėjo Bojanas Bogdanovičius, 14 - Bo McCalebbas, 12 - Nemanja Bjelica.

Šeimininkams Joffrey Lauvergne pelnė 20 taškų, Tarence'as Kinsey - 18, Leo Westermannas - 13.

Katalonų „Barcelona“ ekipa po didžiosios pertraukos nokautavo CSKA klubą

Vienų Eurolygos grandų dvikovoje savo pranašumą įrodė Barselonos „Barcelona“ krepšininkai (2/2). Xaviero Pasqualio auklėtiniai A grupės rungtynėse savo žiūrovų akivaizdoje rezultatu 79:70 (18:20, 17:20, 27:14, 17:16) parklupdė Maskvos CSKA klubą (2/2).

Nors po dviejų kėlinių svečiai turėjo 5 taškų persvarą (40:35), viskas apsivertė aukštyn kojomis iškart po didžiosios pertraukos. Katalonai nuo pat trečio ketvirčio pradžios surengė spurtą 11:0 ir įgijo 6 taškų pranašumą - 46:40. Ir toliau apsukų nemažinę aikštės šeimininkai trečią ketvirtį sugebėjo laimėti 13 taškų skirtumu ir prieš lemiamą kėlinį turėjo 8 taškų persvarą - 62:54. Maskviečiai per paskutiniąsias dešimt minučių rimčiau priartėti prie varžovų ir dar pakovoti dėl pergalės jau nepavyko.

„Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro 20 (3/4 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 5/5 baudos), Marcelinho Huertas 16, Ante Tomičius 13 (7 atk. kam.), Alejandro Abrinesas ir Maciejus Lampe po 8 taškus.

CSKA: Vladimiras Micovas 14, Jeremy Pargo 11, Milošas Teodosičius (7 rez. perd.), Saša Kaunas ir Kyle'as Hinesas po 10 taškų.