Šį sezoną Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) žaidėjas renka po 12 taškų ir atiduoda po 4 rezultatyvius perdavimus, BBL čempionate jo statistika kiek geresnė – 14,4 taško ir 4,4 rezultatyvaus perdavimo. Pats A.Bennettas teigia, jog pirmoji pažintis su Europos krepšiniu prasidėjo keistu incidentu Suomijoje.

„Pirmasis įspūdis – atrodė, jog gali grumtis su amerikiečiais ir už tai nebūti nubaustas pražanga. Rungtynių Suomijoje metu perėmiau kamuolį ir skubėjau į greitą puolimą, vienas iš varžovų griebė man už čiurnos ir nutempė žemyn. Aš kritau ant parketo ir žvilgtelėjau į arbitrą, jis stovėjo lyg nieko nebūtų buvę“, – interviu „Lietkabelio“ svetainei pasakojo krepšininkas.

Iki pasirašydamas sutartį su Panevėžio klubu A.Bennettas buvo tikru krepšinio piligrimu – žaidėjo karjera driekėsi nuo mažesnių krepšinio lygų JAV, stotelių Suomijoje ir Kanadoje ar egzotiškosios Meksikos. Visgi krepšininką grįžti į Europą pastūmėjo noras žaisti aukštame lygyje.

„Mano tikslas tuomet buvo pakliūti į NBA vasaros lygos stovyklą. Nepavykus, nusprendžiau grįžti į Europos krepšinį, kuris savo lygiu yra trečias pasaulyje – po NBA ir NBDL, - krepšinio jėgų pasiskirstymą pasaulyje vertino krepšininkas. - Atsirado galimybė žaisti „Lietkabelyje“ ir ja pasinaudojau“.

Prisijungęs prieš „Lietkabelio“ klubo ir tapęs vienu jo lyderiu, amerikietis džiaugiasi patekęs į ekipą, kurioje gali mėgautis krepšiniu ir jaustis vieningo kolektyvo dalimi.

„Man patinka „Lietkabelio“ komanda. Mes dar nesame ten, kur būsime, bet aš mėgstu komandą dėl paprasto fakto – esame vieningi ir puikiai sugyvename. Tokie dalykai paverčia tavo darbą lengvesniu, ypač, kai tu nesi vietinis, o atvykęs iš JAV“.

A. Bennettas taip pat papasakojo apie savo tėvą, buvusį sportininką, darbą su garsiu JAV treneriu bei bičiulystę su kitu „Lietkabelio“ amerikiečiu Parrishu Brownu.