V. Pečiukas aikštelėje praleido 29 minutes ir per jas spėjo pelnyti 10 taškų (2/2 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai), atkovoti 2 kamuolius, atlikti 5 rezultatyvius perdavimus bei perimti kamuolį iš varžovų ir dusyk jį prarasti.

Minsko klubui daugiausiai taškų surinko Keithas Bensonas - 17, Parishas Petty įmetė 15.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Goranas Martiničius pelnęs 31 tašką, Ivanas Jelenčius surinko 16.

Naudingo G. Gusto žaidimo nepakako pergalei

Giedriaus Gusto atstovaujama Rakverės „Tarvas“ komanda antradienį Olandijoje 71:78 (18:16, 12:23, 17:17, 24:22) nusileido Den Bošo „SPM Shoeters“ krepšininkams.

Starto penkete rungtynes pradėjęs G. Gustas per 38 minutes įmetė 12 taškų (5/11 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 5 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 varžovų pražangas, po kartą suklydo ir pažeidė taisykles. Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik po 14 taškų surinkę Gregory Jenkinsas (10 atk. kam.) ir Raitas Keerlesas.

Pralaimėjusiems Tai Wesley pelnė 24, Stefenas Wesselsas - 15 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.