Sekmadienį Baltarusijos čempionai savo žiūrovų akivaizdoje B grupės mače CSKA komandai nusileido rezultatu 62:66 (12:18, 18:16, 15:13, 17:19), nors likus 2 minutėms komandas teskyrė 1 taškas (60:61).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė 20 taškų surinkęs ir 6 tolimus metimus iš 11-os pataikęs bei net 5 kamuolius perėmęs Milošas Teodosičius. 15 taškų pridėjo Aleksandras Kaunas, 13 – Jeremy Pargo (6 rez. perd.), po 7 – Sonny Weemsas (0/3 dvit., 2/3 trit.) ir Viktoras Chriapa (1/5 trit.).

Pralaimėjusiems Keithas Bensonas (8 atk. kam.) pelnė 21, Petty Parrishas (5 rez. perd.) – 8, Aleksejus Trostineckis ir Branko Mirkovičius (7 kl.) – po 7 taškus.

Kitame grupės mače susitiko dviejų lietuvių treniruojami klubai. Rimanto Kurtinaičio vedama Maskvos srities „Chimki“ komanda B grupės rungtynėse svečiuose rezultatu 90:71 (15:20, 24:7, 30:19, 21:25) nugalėjo Ramūno Butauto treniruojamą Rygos VEF ekipą, kurios garbę gina Tomas Delininkaitis.

„Chimki“ klubas iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės, tuo tarpu VEF savo sąskaitoje turi vieną pergalę ir tris nesėkmes.

T. Delininkaitis per 20 aikštelėje praleistų minučių savo komandai pelnė 13 taškų (2/2 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 2 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus. Rygos ekipoje už jį rezultatyviau žaidė tik Dee Brownas, surinkęs 14 taškų.

„Chimki“ ekipai Krešimiras Lončaras pelnė 19 taškų, Sergėjus Monia - 17, Marko Popovičius - 12, Egoras Vyaltsevas - 11.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1.Maskvos CSKA (Rusija)440100
2.Maskvos srities „Chimki“ (Rusija)440100
3.Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija)42250
4.Astanos „Astana“ (Kazachstanas)42250
5.Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija)42250
6.Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina)42250
7.Klaipėdos „Neptūnas41325
8.Liubercų „Triumf“ (Rusija)41325
9.Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija)41325
10.Rygos VEF (Latvija)41325

Antrą nesėkmę Vieningosios lygos A grupėje, kurioje rungtyniauja ir Vilniaus „Lietuvos rytas“, patyrė Kęstučio Kemzūros auklėtiniai.

Sekmadienį Čekijos čempionas Nymburko ČEZ (2/2) klubas svečiuose minimaliu skirtumu 79:80 (16:16, 13:22, 27:22, 23:20) nusileido pirmą pergalę iškovojusiai Krasnojarsko „Jenisej“ (2/1) ekipai.

Likus 3 minutėms iki mačo pabaigos svečiai atsilikinėjo net 12 taškų (62:75), visgi nenuleido rankų ir likusią atkarpą laimėjo 17:5, tačiau to pergalei neužteko.

Svečių gretose nesulaikomas buvo Scotty Reynoldsas. Amerikiečio įžaidėjo sąskaitoje – 23 taškai (12/12 baudų), net 11 rezultatyvių perdavimų, 9 išprovokuotos pražangos ir 30 naudingumo balų. 15 taškų pridėjo Pavelas Huska, po 9 – Lukašas Palyza (6 atk. kam.) ir Radoslavas Rančikas (3/10 dvit., 7 atk. kam.).

Nugalėtojams Viačeslavas Zaicevas (3/4 trit.) pelnė 17, Elmedinas Kikanovičius, Anthony Fisheris, Vasilijus Zavorujevas (3/4 trit.) ir Christianas Barnesas – po 11 taškų.

Dar viename A grupės mače Zgoželeco „Turow“ ekipa su Denisu Krestininu namuose po pratęsimo 104:108 (30:29, 20:21, 22:23, 17:16, 15:19)
pralaimėjo Donecko „Doneck“ krepšininkams. Lietuvis nerungtyniavo.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):