Brolis pergalingose rungtynėse prieš Belgrado „Partizan“ klubą (74:69) aikštelėje praleido 34 minutes surinko 22 taškus (7/9 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/3 baudos), po krepšiu sugriebė 8 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą perėmė kamuolį ir triskart jį prarado.

DELFI primena, kad lapkričio 1-ąją broliai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai atšventė savo 34-ą gimtadienį.

Trečioje vietoje su 30 naudingumo balų - „Maccabi Electra“ puolėjas Joe Inglesas, antroje - 28 naudingumo balus surinkęs Madrido „Real“ talentas Nikola Mirotičius.

Naudingiausiu savaitės žaidėju pripažintas Pirėjo „Olympiacos“ aukštaūgis Bryantas Dunstonas, kuris per 29 minutes pelnė 19 taškų (7/9 dvit., 5/5 baud met.), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 varžovų metimus, kartą pažeidė taisykles ir išprovokavo 3 pražangas.

Surinkęs 33 naudingumo balus amerikietis padėjo Eurolygos čempionams nugalėti Miuncheno „Bayern“ krepšininkus (88:83).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)