„Chimki“ gretose tiesiog spindėjo buvęs žalgirietis Markas Popovičius. Kroatas praktiškai be klaidų atakavo krepšį.

Jis pelnė 25 taškus, surinkęs +31 naudingumo balą ir buvo tiek rezultatyviausias, tiek naudingiausias susitikime.

„Chimki“: Marko Popovičius 25 (5/6 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 3/3 baudos, 4 rez. perdav., 5 klaid., +31 n.b.), Sergejus Monia 20 (9 atk. kam., +25 n.b.), Mickaelis Gelabale'is 12, Jegoras Vialcevas 11 taškų.

„Lukoil Academic“: Davinas White'as 18, Aleksandras Janenas ir Dimitrios Verginis po 12 taškų.

VEF iškovojo antrą pergalę Europos taurės turnyre

Antrą pergalę iš tiek pat galimų Europos taurės turnyro G grupėje šventė Ramūno Butauto treniruojama ir Tomo Delininkaičio atstovaujama Rygos VEF (2-0) ekipa. Latvijos čempionė išvykoje 67:62 (17:12, 13:14, 18:21, 19:15) pranoko TalinoKalev/Cramo“ (0-2) klubą.

T. Delininkaitis žaidė beveik 12 minučių ir spėjo surinkti 11 taškų (1/1 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 3/3 baudos). Lietuvis taip pat atkovojo kamuolį, išprovokavo 3 pražangas ir 2 sykius suklydo.

VEF: Kristapas Janičenokas 14, Tomas Delininkaitis ir Kenanas Bajramovičius (10 atk. kam.) po 11, Dee Brownas 10 taškų.

„Kalev/Cramo“: Bamba Fallas 16 (8 atk. kam.), Devinas Gibsonas 12, Frankas Elegaras 10 taškų.

K. Kemzūros auklėtiniai namuose palaužė „Cibona“ ekipą

Pirmą pergalę turnyre šventė Kęstučio Kemzūros vadovaujama Nymburko ČEZ (1-1) ekipa. Ji A grupės susitikime savo žiūrovų akivaizdoje 84:76 (20:20, 21:15, 17:24, 26:17) įveikė Zagrebo „Cibona“ (0-2) klubą.

Mačo žaidėju drąsiai galima pripažinti Rašidą Mahalbasičių. Pastarasis šeimininkams surinko 25 taškus (8/10 dvitaškiai, 9/11 baudos), atkovojo 6 kamuolius ir aikštelę paliko turėdamas +33 naudingumo balus. 20 taškų prie pergalės prisidėjo Radoslavas Rančikas, 13 - Scottas Reynoldsas (8 rez. perd.).

Svečių ekipoje rezultatyviausiai žaidė 18 taškų pelnęs Darrylas Strawberry (8 atk. kam.), po 16 įmetė Jerelas Blassingame'as ir Andrija Zizičius, 13 - Dario Šaričius (7 atk. kam.).

Baskams A. Kavaliauskas pelnė 21, M. Lukauskis - 3 taškus

Antrą pergalę iškovojo ir vienvaldžiu B grupės lyderiu tapo Bilbao „Basket“ (Ispanija) klubas su dviem lietuviais, išvykoje po pratęsimo 100:94 (25:18, 21:23, 11:20, 25:21, 18:12) palaužęs Sasario „Dinamo“ (Italija) ekipos pasipriešinimą.

Daugiausiai taškų nugalėtojams - 21 - pelnė Antanas Kavaliauskas, per 28 minutes (28:17) pataikęs 6 dvitaškius iš 11 bei realizavęs visus 9 baudų metimus. Be to jis po krepšiais atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą ir prasižengė 4 kartus.

Mindaugas Lukauskis prie pergalės prisidėjo 3 taškais, 2 sugriebtais kamuoliais ir 3 pražangomis. Per 9 minutes (8:58) jis pataikė 1 tritaškį metimą iš 4.

D. Gailiaus sąskaitoje - 18 taškų

Pirmą nesėkmę C grupėje patyrė Deivido Gailiaus atstovaujamas Liublianos „Union Olimpija“ (Slovėnija) klubas, išvykoje 56:64 (10:20, 18:10, 14:16, 14:18) nusileidęs pirmą pergalę iškovojusiems Vilerbano ASVEL (Prancūzija) krepšininkams.

Rezultatyviausiai svečių gretose žaidęs lietuvis pelnė 18 taškų, po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, dusyk suklydo ir kartą prasižengė. Per 33 su puse aikštelėje praleistas minutes (33:34) D. Gailius pataikė 2 tritaškius iš 6, 4 dvitaškius iš 9 bei realizavo 4 baudų metimus iš 6.

Bonos klube lietuviai - tarp rezultatyviausių

Antrą pralaimėjimą patyrė ir D grupės autsaideriu tapo Bonos „Telekom Baskets“ (Vokietija) klubas su Benu Veikalu ir Donatu Zavacku, svečiuose 66:74 (17:17, 12:28, 20:15, 17:14) nusileidęs antrąjpergalę iškovojusiai Gravlino-Diunkerko BCM (Prancūzija) komandai.

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidusio B. Veikalo sąskaitoje 18 taškų, 3 sugriebti ir 1 perimtas kamuolys bei 3 pražangos. Per 32 minutes (31:56) jis pataikė 3 tritaškius iš 8, 4 dvitaškius iš 8 bei vienintelį baudos metimą.

D. Zavackas į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė 14 taškų, atkovojo 8 kamuolius, trissyk suklydo ir dukart prasižengė. Per 27 minutes (26:55) puolėjas iš Lietuvos pataikė 1 tritaškį iš 4, 3 dvitaškius iš 5 bei realizavo 5 baudų metimus iš 7.