Sostinės krepšinio lygos į turnyrą deleguota „Oro navigacija“ savo aikštėje nepaliko vilčių RKL rungtyniaujantiems jauniesiems Sabonio krepšinio centro auklėtiniams. Visą būrį buvusių LKL žaidėjų surinkęs Vilniaus klubas laimėjo rungtynes rezultatu 94:57 (23:8, 30:21, 20:16, 21:12).

Nugalėtojų klausimas per šias rungtynes buvo išspręstas jau pirmajame kėlinyje, kurį patyrę krepšininkai laimėjo net 23:8.

„Oro navigacijai“ per mačą su kauniečiais 18 taškų pelnė 2012-ųjų LKL tritaškių metimų konkurso laimėtojas Žygimantas Šeštokas (4/6 trit.), 14 taškų pridėjo - Jonas Elvikis, po 13 - Rolandas Jarutis (9 rez. p.) ir Rolandas Skaisgirys (5 rez. p.), 9 - Žydrūnas Stankus, 8 - Andrius Panavas, 7 - Rolandas Matulis, 5 - Giedrius Giedra, 3 - Deividas Kumelis, po 2 - Remigijus Deveika ir Aurimas Stakėnas.

Sabonio KC ekipai Mintautas Bulanovas surinko 9 taškus, Justas Vazalis - 8, Martynas Sajus - 7 (9 atk. k.), po 6 - Raimundas Žuklevičius ir Mikita Balabanas, 5 - Mykolas Dieninis, po 4 - Juozas Petkus, Jonas Lekšas ir Aurimas Tverijonas, po 2 - Regimantas Šeškauskis ir Kristupas Žemaitis.

DNB LKF taurės turnyro antrajame etape „Oro navigacijos“ laukia dar viena komanda iš RKL - „Tauragė“.

Daug atkaklesnė kova vyko Telšiuose. Ten vietos komanda priėmė Kauno SRC ir nugalėjo ją rezultatu 86:72 (22:26, 25:11, 22:17, 17:18).

Po pirmojo kėlinio 4 taškų pranašumą turėjo svečiai, kurių ekipoje puikiai rungtynes pradėjo Aidas Kavaliauskas ir Elvinas Kalūginas. Pirmasis per pirmąjį kėlinį pelnė 11 taškų, antrasis - 8. Vis dėlto po pertraukėlės „Telšiai“ sugebėjo prisiderinti prie svečių žaidimo ir netrukus perėmė iniciatyvą į savo rankas.

Telšių ekipai per šias rungtynes Karolis Vaškys pelnė 22 taškus, Gediminas Jakštas - 18, Liudas Valantinas ir Rytis Danielius - po 14, Mindaugas Norkus - 9, Edvardas Varpiotas - 6, Robertas Kniuras - 3.

Kauno ekipoje rezultatyviausi buvo A. Kavaliauskas (17), E. Kalūginas (15), Arūnas Giedraitis (13) ir Justinas Kalnutis (13). Rytis Adžagauskas pridėjo 6 taškus, Marius Čeponis - 4, Tomas Pileckas - 3, Ignas Snapaitis - 1.

DNB LKF taurės turnyro antrajame etape „Telšiai“ išmėgins jėgas su kita RKL ekipa — Kuršėnų „Granulta-Grafų baldais“.

Paskutinis DNB LKF taurės turnyro pirmojo etapo mačas spalio 24 dieną įvyks Klaipėdoje. Michealsen centro sporto salėje (Kretingos g. 36, Klaipėda) 20.30 val. aikšėje susitiks dvi suostamiesčio komandos - LCC Tarptautinis universitetas ir „Gobana-Lemminkainen“.