D. Zavackas ant parketo praleido 32 minutes ir per jas surinko 17 taškų (2/3 dvit., 3/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei dukart perėmė kamuolį iš varžovų.

Kitas „Telekom Baskets“ aprangą vilkintis lietuvis B. Veikalas rungtyniavo 31 minutę ir pasižymėjo 12 taškų (3/4 dvit., 0/1 trit., 6/7 baud.), 2 atkovotais kamuoliais, 3 rezultatyviais perdavimais bei 2 perimtais kamuoliais.

Be lietuvių Bonos klube rezultatyviai rungtyniavo Jamelas McLeanas bei Ryanas Brooksas atitinkamai surinkę 24 ir 22 taškus.

Pralaimėjusiems Larry Gordonas įmetė 23 taškus, Nikita Khartchenkovas – 21.

***

Liublianos „Union Olimpija“ su Deividu Gailiumi ir toliau neranda kelio į pirmąją pergalę Adrijos lygoje. Slovėnijos klubas savo aikštėje, rezultatu 61:62 (12:9, 21:19, 16:17, 12:17) nusileido šio sezono Eurolygos debiutantams Belgrado „Crvena Zvezda“ komandai.

D. Gailius buvo naudingiausias komandos žaidėjas – lietuvis per 35 aikštelėje praleistas minutes įmetė 20 taškų (3/7 dvit., 3/6 trit., 5/7 baud.), atkovojo 9 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 25 naudingumo balus.

„Union Olimpija“: Deividas Gailius – 20, Alexas Stephensonas 14, Nebojša Joksimovičius 13.

„Crvena Zvezda“: Blake'as Schilbas 16, Bobanas Marjanovičius 15, Jaka Blazičius 10, Charlesas Jenkinsas – 9.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.