Lygiose rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi 10 kartų, lygus rezultatas švieslentėje degė 7 sykius. Tad nieko nuostabaus, jog rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis mačo minutėmis.

Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms nei vienai komandai nepavyko atitrūkti – 70:70. Tuomet iniciatyvos ėmėsi rezultatyviausi „JAZZ-KTU“ vyrai – Donatas Sabeckis švystelėjo tritaškį, baudų metimais pridėjo dar vieną tašką, o Paulius Petrilevičius ir Giedrius Staniulis pridėjo po du taškus ir žaliai baltiems nepaliko šansų. Rungtynės baigėsi rezultatu 77:72.

Nesulaikomai nugalėtojų gretose žaidė komandos aukštaūgiai. Trigubą dublį surinkęs Giedrius Staniulis pelnė 19 taškų, atkovojo 19 kamuolių (14 iš jų – puolime) ir išprovokavo 10 varžovų pražangų. Donatas Sabeckis įmetė 19 taškų, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 5 kamuolius. Paulius Petrilevičius prie pergalės pridėjo 13 taškų, atkovojo 13 kamuolių ir blokavo tris varžovų metimus. Mantvydo Stašelio sąskaitoje – 13 taškų.

„Žalgirio-2“ komandoje rezultatyviausias buvo Justas Tamulis – 19 taškų. 14 įmetė Aleh Kojenets, po 13 – Donatas Tarolis (10 atk. kam.) ir Lukas Lekavičius (6 rez. perd.).