Lygi kova aikštėje vyko tik pirmą kėlinį: po Šarūno Jasikevičiaus dvitaškio šeimininkai atsiliko tik 13:14. Tačiau vėliau „Real“ ėmė naudotis itin dažnomis varžovų klaidomis ir antrame ketvirtyje įgijo jau 15 taškų persvarą - 34:19. Per likusį laiką intriga į rungtynes taip ir nebegrįžo, o skirtumas išaugo iki 20 taškų.

Per pirmus du kėlinius net 18 kamuolių praradę žalgiriečiai iš viso per mačą padarė net 27 klaidas („Real“ - tik 13).

Antro turo rungtynes „Žalgiris“ žais kitą ketvirtadienį, spalio 24 d., svečiuose su Milano „EA7 Emporio Armani“ ekipa.

Rungtynės:

Kauno „Žalgiris“ - Madrido „Real“ 63:83 (13:16, 11:19, 20:29, 19:19).

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 15 (6/9 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 3/4 baudos, 8 atk. kam.), Šarūnas Jasikevičius 13 (3/5 tritaškiai, 2 rez. perd., 5 klaidos), Justinas Dentmonas 9 (3 klaidos), Robertas Javtokas 7 (1/2 tritaškiai, 2/2 baudos), Tomas Dimša, Vytenis Lipkevičiua ir Tadas Klimavičius po 4. Artūras Milaknis 3, Siimas-Sanderis Vene 2 taškai. Martynas Pocius (7 min.) ir Kristapas Vecvagaras (3 min.) taškų nepelnė, o Mindaugas Kupšas nežaidė.

„Real“: Nikola Mirotičius 18 (2/2 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 2/2 baudos), Sergio Llullas 17 (5/5 dvitaškiai), Rudy Fernandezas 11 (6 atk. kam., 9 rez. perd.), Ioannis Bourousis 10, Felipe Reyesas 8, Sergio Rodriguezas 7 (14 min., 5 perimti kam.), Tremmellas Dardenas 6, Jaycee Carrollas 4, Marcusas Slaughteris 2 taškai.

Rungtynių eiga:

Kauniečių B grupėje dar laukia akistatos su Stambulo „Anadolu Efes“, Bambergo „Brose Baskets“ ir „Strasbourg“ atstovais.

Primename, kad paskutinius du tarpusavio mačus, vykusius šių metų pradžioje, žalgiriečiai „Real“ klubui pralaimėjo itin apmaudžiai - vienu tašku: 74:75 Madride ir 104:105 (po pratęsimo) Kaune.

Kitas mūsų šalies atstovas Vilniaus „Lietuvos rytas“ naująjį Eurolygos sezoną pradėjo dramatiška pergale 84:83 po pratęsimo prieš Atėnų „Panathinaikos“ komandą.