Lietuvis nugalėtojams pelnė 4 taškus, gynyboje atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išvengė klaidų bei dukart prasižengė. Per 23 su puse žaidimo minutės (23:35) A. Pečiukevičius prametė vienintelį tritaškį bei pataikė 2 dvitaškius metimus iš 6.

Po 13 taškų nugalėtojams pelnė Marekas Doroninas ir Janaras Taltsas, 10 - Urošas Lukovičius.

Pralaimėjusiųjų gretose pasižymėjo Andrew Arnoldas (8 tšk.) bei Moosesas Kaja (7 tšk.).

Estijos krepšinio lygoje su trimis pergalėmis pirmauja Talino „Kalev-Cramo“ (3/0) komanda, trečioje pozicijoje - Rakverės „Tarvas“ (3/1) klubas, kur žaidžia Giedrius Gustas ir Laurynas Mikalauskas.

Pirmas A. Mažučio komandos pralaimėjimas Latvijos lygoje

Pirmą nesėkmę trečiose Latvijos krepšinio čempionato rungtynėse patyrė ketvirtą vietą dvylikos komandų turnyre užimantis Liepojos „Triobet“ klubas, kur žaidžia Andrius Mažutis, svečiuose 53:75 (11:26, 12:21, 15:15, 15:13) turėjęs pripažinti trečią pergalę iš eilės iškovojusių lyderių Ventspilio „Ventspils“ (3/0) krepšininkų pranašumą.

Lietuvis svečiams pelnė 5 taškus, po krepšiais atkovojo 7 (3 - puolime) bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydo bei trissyk prasižengė. Per daugiau nei 28 žaidimo minutes A. Mažutis prametė tritaškį, pataikė 1 dvitaškį iš 3 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4.

14 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Lauris Blausas, po 8 - Ingusas Jakovičius ir Robertas Krūminis, 7 - Artis Ate'as.

18 taškų prie pergalės prisidėjo Janis Timma, 17 - Ronaldas Zakis, 12 - Davis Lejasmeieris, 10 - Artiomas Butjankovas, 7 - Sandis Valteris.

Mindaugas Stašys ir jo atstovaujamas BK „Saldus“ (1/2) klubas šalies pirmenybėse užima aštuntą vietą.