VEF klubo garbę ginantis lietuvis Tomas Delininkaitis ant parketo praleido 21 minutę per kurią surinko 7 taškus (0/3 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 4/7 baudos), atkovojo atšokusį kamuolį bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

VEF: Kenanas Bajramovičius 22 (9 atk.kam., 5 rez. perd., 34 naud. balai) , Dee Brownas 19, Arturas Beržinis 13, Antywane'as Robinsonas 10 taškų.

MZT: Urošas Lučičius 15, Gjorgis Čekovskis ir Aleksanderis Kostoskis po 13, Stefanas Sinovičius 11 taškų.

Bonos ekipa su D. Zavacku ir B. Veikalu suklupo

Dvi Vokietijos komandos surėmė ginklus ne kaip įprasta vietiniame fronte, o Europos taurės turnyre. Donato Zavacko ir Beno Veikalo atstovaujamas Bonos „Telekom Baskets“ klubas (0/1), namuose, rezultatu 65:86 (15:25, 13:25, 14:23, 23:13) neprilygo Berlyno „Alba“ krepšininkams (1/0).

D. Zavackas aikštelėje praleido 21 minutę per kurią surinko 6 taškus (0/2 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai), atkovojo 5 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

B. Veikalas buvo rezultatyvesnis - per 26 minutes įmetė 14 taškų (4/9 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 3 atšokusius kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Davidas Loganas, pelnęs 20 taškų, Akeemas Vargas ir Vojdanas Stojanovskis po 13, buvęs „Lietuvos ryto“ legionierius Leonas Radosevičius pridėjo 12 taškų.

Šeimininkų gretose, be lietuvių, 14 taškų pelnė Jamelas McLeansas, 8-is - Jaredas Jordanas.

A. Kavaliausko ir M. Lukauskio atstovaujama ekipa startavo pergalingai

Pergalingai Europos taurės turnyre startavo Antano Kavaliausko ir Mindaugo Lukauskio atstovaujamas Bilbao „Basket“ (1-0) klubas. Ispanijos ekipa B grupės rungtynėse savo aikštelėje 82:77 (15:18, 22:18, 24:17, 21:24) nugalėjo Zagrebo „Cedevita“ (0-1) komandą iš Kroatijos.

A. Kavalaiauskas žaidė beveik 24 minutes ir pelnė 6 taškus (3/5 dvitaškiai), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas bei po 2 sykus prasižengė ir suklydo.

M. Lukauskis per 12 aikštelėje praleistų minučių taškų nepelnė (0/1 dvitaškiai), bet atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą peremė kamuolį ir du kartus suklydo.

„Bilbao Basket“: Alexas Mumbru 19 (8 atk. kam., 5 rez. perdav., 5 kld.), Raulis Lopezas 14, Franas Pilepičius 12, Axelis Hervelle 10 taškų.

„Cedevita“: Nolanas Smithas 24 (6 rez. perdav.), Marko Tomasas 13, Goranas Sutonas 10 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.