Prieš tai alytiškiai Klaipėdoje pralaimėjo „Neptūnui“ 69:96, o Pasvalyje nusileido „Pieno žvaigždėms“ - 55:80.

Kauniečių ateinantį penktadienį laukia startas Eurolygoje ir rungtynės „Žalgirio“ arenoje su Madrido „Real“ ekipa.

Pirmuosius „Žalgirio“ taškus šio sezono LKL pirmenybėse tritaškiu pelnė Artūras Milaknis. Kamuolį perėmęs lengvą dėjimą atliko Vytenis Lipkevičius, o Paulius Jankūnas pridėjo 4 taškus – 9:7. Netrukus V. Lipkevičius ir A. Milaknis užbaigė greitas atakas ir žalgiriečiai pradėjo tolti. A. Milaknis smeigė antrą tritaškį, po Šarūno Jasikevičiaus perdavimo Mindaugas Kupšas įmetė su pražanga ir svečiai pirmavo 19:10. Po pirmo kėlinio „Žalgirio“ persvara 29:19.

Antro kėlinio pradžioje Š. Jasikevičius pataikė tritaškį iš kampo – 33:19. Kiek vėliau tarp dviejų Roberto Javtoko metimų įsiterpė Justino Dentmono 4 baudos ir kauniečiai nutolo iki 17 taškų (43:26). Alytiškiai sugebėjo pelnyti 8 taškus be atsako, bet paskutinėje antrojo kėlinio atakoje neapsigynė nuo V. Lipkevičiaus reido – 45:34.

Trečią kėlinį pelnydamas 7 taškus iš eilės sėkmingai pradėjo P. Jankūnas. „Dzūkijos“ krepšininkai nesugaudė ir J. Dentmono, kuris pataikė dar 4 baudų metimus – 56:40. Iš jų estafetę perėmė ir 5 taškus iš eilės pelnė Tadas Klimavičius (63:45). Skirtumą iki 20 taškų išaugino Siimo-Sanderio Vene ir Š. Jasikevičiaus baudų metimai – 67:47. Trečiąjį kėlinį baigė M.Kupšo dvitaškis ir firminis Š. Jasikevičiaus metimas iš vidutinio nuotolio – 71:49.

Šis tandemas puikiai veikė ir prasidėjus paskutiniam kėliniui. Du puikūs Š. Jasikevičiaus perdavimai virto M. Kupšo taškais. Pats Šaras įkalė tritaškį, o Tomas Dimša dėjimu sudrebino „Dzūkijos“ krepšį – 80:58. Tą patį perėmęs kamuolį padarė ir M.Pocius. Š. Jasikevičius dalino rezultatyvius perdavimus M. Kupšui ir Kasparui Vecvagarui – 90:58. Pačioje mačo pabaigoje M. Pocius pataikė tritaškį ir gražiai blokavo varžovų metimą, o T. Klimavičius dėjimu pelnė šimtąjį tašką – 100:71.