Rungtynes aktyviau pradėjo svečiai, kurie daugiausiai Michailo Jevstignevo pastangomis, įpusėjus pirmajam kėliniui, turėjo 7 taškų pranašumą – 5:12. Rezultatui esant 11:21, spurtą surengė Vilmantas Dilys ir Gintaras Leonavičius, po kurių išpuolių deficitas ištirpo iki dviejų taškų – 19:21.

Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkai greitai šovė į priekį – 23:21. Po G. Leonavičius pastangų puolime „Nevėžis“ nutolo – 31:23. Atsibūdę „Barsy“ krepšininkai atsakė spurtu 2:9 – 33:32. Kėlinio pabaigoje sustygavę žaidimą, Gintaro Leonavičiaus auklėtiniai kiek nutolo – 38:32.

Trečiąjį kėlinį „Nevėžis“ pradėjo spurtu 9:0 – 47:32. Po tokio antausio „Barsy“ klubas bandė mažinti savo deficitą, tačiau šeimininkai ir po trisdešimties minučių žaidimo nepaleido iniciatyvos iš savo rankų – 57:46.

Paskutinis ketvirtis tapo tikru svečių iš Kazachstano triuškinimu. Aukštesnę pavarą įjungę „Nevėžio“ krepšininkai po G. Leonavičiaus dvitaškio susigrąžino 15 taškų persvarą – 66:51. Rungtynių pabaigoje palūžę svečių komandos žaidėjai leido „Nevėžiui“ didinti pranašumą ir pralaimėjo rungtynes – 87:62.

Kėdainių „Nevėžis“: Vilmantas Dilys 19 taškų (9 atk. kam.), Gintaras Leonavičius 18 tšk. (7 atk. kam.), Arvydas Šikšnius 13 tšk., Tyrone Brazelton 10 tšk., Valdas Dabkus 9 tšk., Rolandas Jakštas 8 tšk., Simas Buterlevičius 6 tšk., Vidas Ginevičius 4 tšk. (5 rez. perd.).

Atyrau „Barsy“: Michailas Jevstignevas 16 taškų, Reinis Strupovicas 11 tšk.

„Juventus“ po atkaklios kovos pralaimėjo Prienuose

Apmaudžią nesėkmę Baltijos krepšinio lygos C grupės turnyre patyrė Utenos „Juventus“ (1/1) klubas, kuris svečiuose po atkaklios ir emocingos kovos 68:73 (15:19, 17:15, 20:22, 16:17) nusileido Prienų „Tonybet“ (2/0) krepšininkams.

Šiame mače tik savo šešėlį priminė Keyronas Sheardas, kuris žaidė karščiuodamas ir per 22 aikštelėje praleistas minutes nepelnė nei taško.

Nors aikštės šeimininkai sėkmingiau radėjo rungtynes ir pirmavo didžiąją dalį pirmosios rungtynių pusės, „Juventus“ klubas varžovams atitukti neleido. Antrajame kėlinyje sužaidus keturias minutes po Gintaro Kadžiulio tritaškio „Tonybet“ komanda pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą (30:20), uteniškiai dar iki didžiosios pertraukos sugebėjo atsitiesti. Po Gintauto Matulio bei Ernesto Ežerskio tikslių metimų ketvirčio pabaigoje „Juventus“ deficitas aptirpo iki dviejų taškų – 32:34.

Įpusėjus trečiam kėliniui G. Matulis buvo nubaustas nesportine pražanga, uteniškiai kelis sykius apmaudžiai suklydo ir Virginijaus Šeškaus auklėtiniai susigrąžino dviženklę persvarą – 49:39. Surengę spurta 6:0 Utenos krepšininkai netruko gerokai priartėti (45:49). Keturi taškai komandas skyrė ir prieš lemiamą ketvirtį – 56:52.

Vos prasidėjus ketvirtam kėliniui Saulius Kulvietis ir A.J. Matthewsas dvitaškiais po labai ilgos pertraukos atstatė pusiausvyrą (56:56), o intriga išliko iki pat mačo pabaigos. Likus žaisti 12 sekundžių „Juventus“ deficitas siekė du taškus (68:70), tačiau Ernestas Ežerskis buvo nubaustas technine pražanga, o keturis baudų metimus iš keturių pataikę aikštės šeimininkai įtvirtino savo pergalę – 73:68.

Utenos „Juventus“: Edgaras Stanionis (8 atk. kam., 6 išprov. praž.) 19 tšk., Gintautas Matulis 12, Saulius Kulvietis (7 atk. kam.) 9, Karolis Petrukonis ir Aidas Viskontas po 8, Ernestas Ežerskis (7 rez. perd.) 6, A.J. Matthewsas 4, Nikita Barinovas 2.

Prienų „TonyBet“: Dainius Šalenga 19 tšk., Gintaras Kadžiulis 18 tšk., Laimonas Kisielius 13 tšk.

„Pieno žvaigždės“ svečiuose palaužė „TU/Rock“

Ir toliau be kluptelėjimų Baltijos krepšinio lygos C grupėje žygiuoja Pasvalio „Pieno žvagždžių“ (4/0) krepšininkai. Rimanto Grigo auklėtiniai svečiuose, po akaklios kovos, rezultatu 68:66 (14:19, 29:11, 12:19, 13:17) palaužė arenos šeimininkę Tartu „TU/Rock“ (1/1) ekipą, kurios garbę giną lietuvis Augustas Pečiukevičius.

Pasvalio ekipai tai buvo ketvitoji pergalė iš tiek pat galimų, tuo tarpu Tartu klubas yra iškovojęs vieną pergalę ir patyręs vieną pralaimėjimą.

Pasvalio „Pieno žvaigždės“: Egidijus Dimša (7 atk.kam.) 13, Evaldas Kairys 11, Rolandas Alijevas (4 atk.kam., 6 rez.perd.) 10, Darrickas Leonardas – 9.

„TU/Rock“: Augustas Pečiukevičius 13, Timo Eichfussas 12, Vincentas Simpsonas – 10.

„Lietkabelis“ neatsilaikė prieš „Ventspils“

Gintauto Vileitos treniruojamas Panevėžio „Lietkabelio“ klubas ir toliau neranda kelio į pirmąją šio sezono pergalę. Panevėžiečiai varžovų aikštelėje, rezultatu 61:81 (11:28, 19:18, 14:9, 17:26) nesugebėjo pasipriešinti Ventspilio „Ventspils“ krepšininkams ir patyrė antrąjį pralaimėjimą Baltijos krepšinio lygos B grupėje.

Ventspils“ ekipai tai buvo antroji pergalė iš tiek pat galimų.

Panevėžio „Lietkabelis“: Dinma Odiakosa (10 atk.kam.) – 17, Anthony Bennetas 16, Tomas Černeckis – 10.

„Ventspils“: Sandis Valteris (5/6 trit.) – 19, Janis Timma ( 6 atk.kam., 6 rez. pers.) – 18, Davis Lejasmejeris 16, Ronaldas Zakis – 11.