„Spurs“ vyrai po trijų kėlinių pirmavo solidžia 15 taškų persvara (78:63), tačiau ketvirtame kėlinyje per pirmas 8 min. nesugebėjo pelnyti nė taško, pralaimėjo atkarpą net 0:17 ir jau patys atsiliko - 78:80 (likus žaisti 4 min.).

Prasidėjus paskutinei minutei CSKA buvo priekyje 85:82, bet tada šeimininkų gelbėtojo vaidmens ėmėsi buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ „centras“ Aronas Baynesas: iš pradžių jis realizavo abi baudas (84:85), o Jeremy Pargo prametus vieną iš dviejų savo mėginimų australas paskutinę sekundę spėjo pataisyti netaiklų savo tautiečio Patty Millso tritaškį ir išplėšti pratęsimą - 86:86.

Pratęsimas taip pat vyko taškas į tašką ir likus žaisti 24 sek. vėl arčiau pergalės buvo svečiai - 93:92. Vis dėlto kitos atakos metu P. Millsas smeigė tritaškį, o saviškius išgelbėti galėjęs Viktoras Chriapa nepataikė iš vidutinio nuotolio.

Primename, kad praėjusiame sezone „Spurs“ nukeliavo iki pat NBA superfinalo, kuriame tik po dramatiškos septynerių rungtynių serijos 3:4 pralaimėjo čempionų titulą apgynusiems Majamio „Heat“ atstovams.

San Antonijaus „Spurs“ - Maskvos CSKA 95:93 (27:26, 24:23, 27:14, 8:23; 9:7) po pratęsimo.

„Spurs“: Manu Ginobili (3/3 tritaškiai) ir Patty Millsas (1/6 tritaškiai) po 14, Aronas Baynesas 12, Timas Duncanas 10, Borisas Diaw 8, Kawhi Leonardas 7, Tony Parkeris ir Tiago Splitteris po 6 ... Marco Belinelli 3 taškai.

CSKA: Jeremy Pargo 20, Sonny Weemsas 16, Viktoras Chriapa 12, Vitalijus Fridzonas 10, Nenadas Krstičius 8, Milošas Teodosičius ir Aleksandras Kaunas po 7, Kyle'as Hinesas 6 taškai (9 atk. kam.).
Kyle'as Hinesas ir Timas Duncanas

Tony Parkeris

Kitų dar neskelbtų trečiadienio rungtynių rezultatai:

Bostono „Celtics“ - Niujorko „Knicks“ 102:103 (17:20, 27:25, 21:34, 37:24).

„Celtics“: Philas Pressey 13, Avery Bradley ir Chrisas Babbas po 12, Vitoras Faverani, Jeffas Greenas ir Geraldas Wallace'as po 10 taškų.

„Knicks“: Imanas Shumpertas 18, Timas Hardaway'us Jaunesnysis 16, Metta World Peace 13, Andrea Bargnani 12 taškų.

Memfio „Grizzlies“ - Dalaso „Mavericks“ 90:95 (19:31, 21:20, 24:28, 26:16).

„Grizzlies“: Jonas Leueris 17, Zachas Randolphas ir Mike'as Conley po 12 taškų.

„Mavericks“: Dirkas Nowitzki 20, Vince'as Carteris 12, Monta Ellisas ir Samuelis Dalembertas po 11 taškų.

Portlando „Trail Blazers“ - Finikso „Suns“ 98:104 (20:28, 31:28, 16:27, 31:21).

„Blazers“: Damianas Lillardas 19, Allenas Crabbe'as 14, Willas Bartonas 13, LaMarcusas Aldridge'as 10 taškų.

„Suns“: Goranas Dragičius 19, Marcusas Morrisas 15, Channingas Frye'us 14 taškų.

Orlando „Magic“ - Naujojo Orleano „Pelicans“ 95:99 (24:21, 23:20, 21:30, 27:28).

„Magic“: Nikola Vučevičius ir Tobias Harrisas po 17, Andrew Nicholsonas 13, Maurice'as Harklessas 11 taškų.

„Pelicans“: Anthony Davisas 29 (11/11 baudos, 9 atk. kam.), Brianas Robertsas 16, Ryanas Andersonas 12 taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (45)