Visų rungtynių metu įtikinamai pirmavę kauniečiai pabaigoje kiek atleido vadžias, tačiau sezoną atidarė pergale. Pasak „Žalgiris-2“ vyriausiojo trenerio Tomo Masiulio, psichologiškai jaunai komandai kiekviena pergalė labai svarbi ir, nepaisant slėgusios įtampos, komanda pademonstravo puikų puolimą.

„Jautėsi jaudulys, kai kuriems žaidėjams tai buvo pirmosios oficialios rungtynės vyrų krepšinyje, tad nepavyko išvengti prastesnių atkarpų. Labiausiai džiaugiuosi puikiai pradėtomis rungtynėmis ir tikrai produktyviu puolimu, kuris buvo pagrindinis faktorius, atvedęs mus į pergalę“, - rungtynes apibendrino vyriausiasis treneris.

Pirmąjį rungtynių kėlinį kauniečiai pradėjo spurtu – 17:2. Puikiai iš vidutinio nuotolio atakavęs Donatas Tarolis tapo pagrindiniu galvos skausmu uostamiesčio ekipai. Luko Lekavičiaus ir D. Tarolio tandemas ir toliau didino pranašumą 23:9, o nelauktas aukštaūgio Nerijaus Barausko tolimas metimas su sirena puikiai atspindėjo pirmąjį kėlinį – 26:12.

Antrojo kėlinio pradžioje komandos keitėsi tik tolimais metimais – 29:18. Šeimininkų persvara pernelyg nedidėjo, tačiau arčiau savo priešininkų jie taip pat neprisileido – 37:30. Antroje kėlinio dalyje vaizdas aikštėje nesikeitė. „Žalgiris-2“ komanda užtikrintai saugojo įgytą pranašumą ir po dvidešimties žaidimo minučių atsargoje turėjo 11 taškų – 48:37.

Iškart po didžiosios pertraukos „Nafta-Universitetas“ krepšininkai sėkmingu žaidimu kiek privertė sunerimti kauniečius 50:44. Į tai L.Lekavičiaus ir Justo Tamulio vedini žalgiriečiai rado atsaką ir dar labiau nutolo 63:45. N. Barauskas dar kartą pademonstravo įgūdžius metant iš toli ir po trijų kėlinių šeimininkų persvara abejonių nekėlė – 72:55.

Lemiamo ketvirčio metu svečiai iš Klaipėdos vis bandė rungtynėse sugrąžinti intrigą, tačiau didesnės pirties Kauno ekipai neužkūrė ir T.Masiulio auklėtiniai sezoną antroje pagal pajėgumą Lietuvos lygoje pradėjo pergale rezultatu 87:78.

„Žalgiris-2“: J. Tamulis 24, D. Tarolis 16 (7/9 dvit., 8 atk. kam., 2 blk.), L. Lekavičius 15 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), N. Barauskas 14, A. Kojenetsas 14, R. Ulvydas 2, I. Fiodorovas 2, P. Valinskas 0, M. Varnas 0, M. Echodas 0, P. Mykolaitis 0, J. Klimavičius 0.

„Nafta-Universitetas“: V. Chodosovskis 17 (10 atk. kam.), D. Anužis 16 (6 rez. perd.), T. Maželis 14 (5 rez. perd.), D. Norkus 12.

Kiti rezultatai:

„Trakai“ 80:58 (22:18, 24:15, 21:18, 23:7) „Palanga“

„Trakai“: T. Pipiras (5 atk. kam.) ir O. Olisevičius (5 atk. kam.) po 15, J. Kazakauskas 10 (5 atk. kam.), S. Lekys ir A. Šležas (6 atk. kam.) po 9, E. Baniulis 7 (5 atk. kam.), R. Juknevičius 6, I. Ryla 4, D. Pipiras 3, E. Jezukevičius 2.

„Palanga“: R. Biliartas 15 (10 atk. kam.), E. Kubilius 11, K. Jonuška 10.

„Sūduva-Mantinga“ 84:61 (12:18; 25:14; 25:10; 22:19) „Sūduva-Mantinga“

„Sūduva-Mantinga“: Žilvinas Kuklierius 16, Marius Valukonis 12 (11 atk. kam., 4 rez. perd., 23 naud. bal.), Paulius Knyza 10, Aurimas Birgelis 9, Benas Bagdobavičius, Ignas Labutis ir Tautvydas Kliučinykas po 7, Andrius Čižikas ir Paulius Gvazdaitis (5 blk.) po 6.

„Radviliškis-Juodeliai“: Rytis Rauktys 15, Darius Gricius ir Agnius Gurklys po 9, Rytis Grigaitis 8.

„Mažeikiai“ 82:67 (20:22; 25:13; 17:20; 20:12) „Šilutė“

„Mažeikiai“: Mindaugas Reminas 20, Ignas Razutis 12, Ignas Vaitkus 11, Raimundas Petrauskas ir Vytautas Pikalavičius po 10.

„Šilutė“: Tomas Lekūnas (6 rez. perd.) 21, Edgaras Sosnovskis 12, Deividas Pukis 10.

Vilniaus „Perlas-MRU“ 63:82 (18:19; 15:19; 15:19; 15:25) Molėtų „TiuMenas-Ežerūnas“

Vilniaus „Perlas-MRU“: Dovis Bičkauskis ir Vytautas Buzas po 12, Paulius Semaška ir Lukas Kvedaravičius po 8.

Molėtų „TiuMenas-Ežerūnas“: Osvaldas Mačernis 19, Nerijus Varnelis (8 atk. kam., 4 rez. perd.) 17, Marius Janišius 13.

Plungės „Olimpas“ 83:95 (23:27; 12:23; 27:25; 21:20) Kauno „JAZZ-KTU“

Plungės „Olimpas“: Evaldas Lengvinas 29, Dainius Vaitelis, Elvinas Gintvainis 9.

Kauno „JAZZ-KTU“: Donatas Sabeckis (7 atk. kam.) 22, Mantvydas Stašelis 21, Paulius Petrilevičius (13 atk. kam.) 15.

Šakių „Zanavykas” 64:88 (17:21, 18:29, 18:18, 11:20) Joniškio „Delikatesas”

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)