Rungtynėse su „LSU-Baltų“ ekipa uteniškiams jau galėjo padėti komandos kapitonas Gintautas Matulis. Nors krepšininkas dar nėra visiškai atsigavęs po sudėtingos piršto traumos, tačiau kovingas puolėjas pats veržėsi į aikštelę.

Intriga šiose rungtynėse išsilaikė tik pirmame kėlinyje, kai daugiausiai baudų metimais studentai neleido aikštės šeimininkams atitrūkti į priekį. Visgi jau antro kėlinio pradžioje keturis taškus iš eilės pelnė A. J. Matthewsas, dvitaškį įmetė Jaunius Davniukas ir „Juventus“ komanda pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 33:22.

Solidžiausią pranašumą Vitoldo Masalskio komanda įgijo trečio kėlinio viduryje, kai po Nikitos Barinovo bei Karolio Petrukonio metimų ėmė triuškinti varžovus – 65:40. Įtikinamą persvarą „Juventus“ komanda išlaikė iki pat ketvirto kėlinio vidurio (76:53), o priartėti svečiai sugebėjo tik paskutinėmis minutėmis, kai net keturis tolimus metimus iš eilės pataikė Vidmantas Sragauskis.

„Juventus“ komandoje 13 taškų surinko Karolis Petrukonis (baudos 5/6), 12 – Edgaras Stanionis (5 atk. kam.), 11 – Aidas Viskontas (10 rez. perdav.), 10 – A. J .Matthewsas (dvitaškiai 5/6), 7 – Ernestas Ežerskis (5 rez. perdav.), po 6 – Saulius Kulvietis (6 atk. kam.), Simonas Kymantas, Keyronas Sheardas (5 atk. kam.) ir N. Barinovas (6 atk. kam.), 5 – G. Matulis, 4 – J. Davniukas.

Svečių gretose pasižymėjo V. Sragauskis (28 tšk., 7 atk. kam.), Arūnas Sakalauskas (13 tšk.) ir Žygimantas Skučas (9 tšk. ir 6 atk. kam.).

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.