Pirmame kėlinyje žalgiriečiams sunkiai sekėsi tvarkytis su jauduliu. Kelios mūsiškių klaidos lygioje vietoje ir pramesti metimai iš po krepšio leido varžovams iškart atitrūkti. Per daugiau nei 6 minutes vienintelis Vytenis Lipkevičius įmetė baudas, todėl „Žalgiris“ atsiliko 2:11. Pauliaus Jankūno dvitaškis ir V. Lipkevičiaus bei Kasparo Vecvagaro baudų metimai kiek švelnino rezultatą (8:14), tačiau „Bešiktaš“ įgijo dviženklį pranašumą. Jis išliko ir po pirmo kėlinio, nepaisant Mindaugo Kupšo dvitaškio po gražaus K. Vecvagaro perdavimo bei Justino Dentmono taškų – 12:22.

Antrą kėlinį pradėjo taiklus J. Dentmono tritaškis ir Tado Klimavičiaus metimas iš kelių metrų, bet „Bešiktaš“ klubo įžaidėjas Chrisas Loftonas į tai atsakė 8 taškais iš eilės (17:30). Kauniečiai ir toliau strigo turkų gynybos pinklėse, kuri išaugino Stambulo komandos persvarą iki 20 taškų (19:39). Prieš didžiąją pertrauką T. Klimavičius pasižymėjo iš po krepšio, P. Jankūnas pelnė 5 taškus ir atkovotą kamuolį taškais pavertė Tauras Jogėla. Tai leido „Žalgiriui“ šiek tiek sušvelninti skirtumą – 28:42.

Trečio kėlinio pradžioje J. Dentmonas surado po krepšiu kertantį T. Klimavičių, bet C. Loftonas ir vėl buvo sunkiai sustabdomas – 30:49. V. Lipkevičiaus dvitaškis ir J. Dentmono 4 taškai negelbėjo situacijos, nes C. Loftonas „smeigė“ savo penktą tritaškį – 36:54. Į aikštelę žengęs Tomas Dimša pelnė 5 taškus iš eilės, tačiau du turkų tritaškiai nubraukė visą mūsiškių triūsą – 41:62.

Žalgiriečiams įžiebti intrigos nepavyko ir ketvirtame kėlinyje. P. Jankūno ir Artūro Milaknio tritaškiai mažino atsilikimą (51:68). Ryžtingą prasiveržimą dvitaškiu su pražanga užbaigė Vytenis Čižauskas, 3 baudų metimus pataikė T. Jogėla (57:71), bet „Bešiktaš“ ekipa vėl truktelėjo į priekį – 57:76. Rungtynes baigė K. Vecvagaro 3 taiklios baudos ir T. Klimavičiaus dvitaškis – 62:78.

Rezultatas:

„Bešiktaš“ - „Žalgiris“ - 62:78 (12:22, 16:20, 13:20, 21:16).

„Bešiktaš“: C. Loftonas 24 (5/8 tritaškiai), B. Buckmanas 13 (3 per. kam.), K .Fosteris 13 (4 per. kam.), C. Iversonas 8 taškai (6 atk. kam.).

„Žalgiris“: P. Jankūnas 12, J. Dentmonas 9, T. Klimavičius 8, T. Jogėla 7, V. Lipkevičius 6, K. Vecvagaras ir T. Dimša po 5, A. Milaknis 4, V. Čižauskas 4 (5 atk. kam.), M. Kupšas 2 taškai. V. Kariniauskas taškų nepelnė.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1.Stambulo „Bešiktaš“ (Turkija)220134:111
2.Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (Turkija)10149:56
3.Kauno „Žalgiris“10162:78

Pirmą pergalę B grupės turnyre iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) komanda, trečiadienį 73:63 (20:17, 18:10, 20:16, 15:20) nugalėjusi antrą nesėkmę patyrusią Kijevo „Budivelnik“ (Ukraina) ekipą.

Po šio susitikimo tapo aišku, kad ukrainiečiai turnyre kovos dėl penktos vietos bendroje įskaitoje su trečia A grupės komanda, o B grupės nugalėtojas paaiškės ketvirtadienį po „Anadolu Efes“ krepšininkų ir Eurolygos čempiono Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) klubo susitikimo.

16 taškų prie pergalės prisidėjo Scotty Hopsonas, 10 - Kostas Vasiliadis, 8 - Duško Savanovičius.

Ukrainiečių gretose rezultatyviausiai žaidė Blake'as Ahearnas (21 tšk.) ir Micahas Downas (14 tšk.).

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

1.Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija)11073:63
2.Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija)11080:72
3.Kijevo „Budivelnik“ (Ukraina)202135:153

Penktadienį abiejų grupių ekipos turnyre susigrums rungtynėse dėl penktos, trečios ir pirmos vietų.