Sėkmingai rungtynes pradėję „Juventus“ krepšininkai įpusėjus pirmajam kėliniui po Keyrono Sheardo tolimo metimo turėjo septynių taškų pranašumą (14:7), tačiau rusai Dimitrijaus Kulagino vedini rusai atsakė spurtu 7:0 ir išlygino rezultatą – 14:14.

Antrąjį kėlinį Liubercų komanda pradėjo laimėdama dar vieną atkarpą 10:0 ir gerokai atitrūko (37:25), tačiau sėkmingai puolime žaidusių Karolio Petrukonio bai Aido Viskonto tikslių metimų dėka „Juventus“ ekipai pavyko stabilizuoti padėtį – 35:39. Ketvirčio pabaigoje ir vėl geriau sekėsi rusams, tad įpusėjus susitikimui šios šalies rinktinės stratego Vasilijaus Karasiovo auklėtiniai turėjo aštuonių taškų persvarą – 49:41.

Antroje rungtynių pusėje kova vyko taškas į tašką, o „Juventus“ klubas net turėjo puikią galimybę laimėti rungtynes. Paskutinėmis mačo sekundėmis esant lygiam rezultatu (85:85), Ernesto Ežerskio metimas iš po krepšio buvo blokuotas ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Per papildomas penkias minutes iniciatyvą savo rankose jau laikė „Triumf“ komanda, kuri visą laiką turėjo nežymią persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu 97:94.

„Juventus“ klubui 18 taškų pelnė Edgaras Stanionis (8 atk. Kam., 10 išprov. praž.), 15 – Ernestas Ežerskis (6 rez. perd., 8 išprov. praž.), po 14 – Keyronas Sheardas (5 atk. kam.) ir Nikita Baronovas (8 atk. kam.), 13 – Karolis Petrukonis, 12 – Aidas Viskontas, 6 – A.J.Matthewsas (5 atk. Kam.), 2 – Saulius Kulvietis.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Artiomas Kuziakinas (29 tšk.), Dimitrijus Kulaginas (15 tšk. ir 9 atk. kam.), Milovanas Rakovičius (14 tšk.) bei Ivanas Lazarevas (11 tšk.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)