Pirmosiomis minutėmis ukrainiečiai apipylė „Žalgirį“ tritaškių liūtimi. Nepaisant Tado Klimavičiaus 4 taiklių baudų ir Justino Dentmono tritaškio, keturiskart iš toli pataikę „Budivelnik“ krepšininkai pirmavo 12:7. Paulius Jankūnas pelnė 4 taškus iš eilės, bet varžovų gretose tiesiog nesulaikomai rungtyniavo Sergejus Gorbenko. Jis pataikė penktąjį tritaškį iš penkių bandymų ir Kijevo ekipa buvo priekyje 23:18. Iki 8 taškų išaugusį skirtumą pirmojo kėlinio pabaigoje sumažino Siimas-Sanderis Vene ir prasiveržimą su sirena užbaigęs Vytenis Čižauskas – 28:32.

Dar kartą 8 taškų deficitą V. Čižauskas aptirpdė tritaškiu šūviu (31:36). Po to tolimą metimą pataikė ir S. Vene, o kamuolį perėmęs V. Čižauskas pelnė lengvus taškus – 38:41. J. Dentmonas buvo taiklus nuo baudų metimo linijos, kol galiausiai iš varžovo kamuolį perėmęs Vytenis Lipkevičius persvėrė rezultatą – 45:43. Su tuo nesitaikstė S. Gorbenko, kurio dar vienas tritaškis grąžino persvarą „Budivelnik“ ekipai. Antrojo kėlinio pabaigoje „Žalgiriui“ taškus pelnė J. Dentmonas ir T. Klimavičius – 53:55.

Po rezultatyvios pirmos žaidimo pusės žalgiriečių puolimas trečiajame kėlinyje ėmė buksuoti. Per 5 minutes mūsiškiai pelnė tik 2 taškus (55:60). Iki tol vos 5 kartus kamuolį praradusi Kauno ekipa šiame ketvirtyje suklydo 7 kartus, o tuo metu ukrainiečiai pataikė dar tris tolimus metimus ir atsiplėšė. Per trečiąjį kėlinį puolime pasižymėjo tik T. Klimavičius, J. Dentmonas ir P. Jankūnas, todėl vos 11 taškų sukrapštęs „Žalgiris“ atsilikinėjo 64:74.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje tritaškį pataikė Artūras Milaknis, bet ukrainiečiai taip pat atakavo taikliai. Įpusėjus ketvirčiui Blake‘as Ahearnas tritaškiu padidino skirtumą iki 13 taškų (86:73). Per paskutines minutes kauniečiai dar kelis kartus suklydo ir, nors taškus pelnė Mindaugas Kupšas bei J. Dentmonas, „Žalgiriui“ teko pripažinti varžovų pranašumą 77:96.

„Žalgiris“: J. Dentmonas 19 (10/11 baud.), T. Klimavičius 17 (5 atk. kam.), V. Čižauskas 11 (3 per. kam.), P. Jankūnas 8, S. Vene 7, V. Lipkevičius 6 (5 atk. kam., 3 per. kam.), K. Vecvagaras 4, A. Milaknis 3. M. Kupšas 2 taškai. V. Kariniauskas ir T. Dimša taškų nepelnė.

„Budivelnik“: S. Gorbenka 23 (7/8 tritaškiai), M. Downsas 22 (3/5 tritaškiai), B. Ahearnas 14, R. Minardas 11 (7 rez. perd.), M. Anisimovas 11 taškų (6 rez. perd.).