Šis mačas "Žalgiriui" nepraėjo be nuostolių. Antrojo kėlinio metu čiurnos traumą patyrė Kauno klubo krašto puolėjas Paulius Jankūnas.

Kauniečių gretose taip pat nepasirodė Robertas Packas, praleidęs šias rungtynes dėl kojos sumušimo.

Pasibaigus pirmajai susitikimo pusei, "Žalgirio" krepšininkai išėjo ilsėtis į rūbinę, turėdami tik 3 taškų persvarą. Tačiau po ilgosios pertraukos kauniečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir nebepaliko latviams jokių vilčių sumažinti taškų deficitą, o tuo labiau laimėti šį mačą.

Rezultatyviausias šiose rungtynėse buvo Dainius Šalenga, prie pergalės prisidėjęs 26 taškais. Tanoka Beardas (12 atk.kam.) ir Ainaras Bagatskis pelnė po 17, Mindaugas Timinskas - 15, Darjušas Lavrinovičius - 14 (9 atk.kam.), Paulius Jankūnas - 7, Simonas Serapinas - 6, Vidas Ginevičius - 4, o Martynas Andriuškevičius - 3 taškus.

Šeimininkų ekipoje naudingiausiai rungtyniavo legionierius Stewartas Demondas, į savo sąskaitą įsirašęs 17 taškų (10 atk.kam.). Ilmars Bergmanis pridėjo 13 taškų. Lietuvis Justas Česnavičius latviams pelnė 12 taškų.

"Šiaulių" krepšininkai rungtynėse svečiuose nepaliko jokių vilčių Talino "Ehitustooriist" (Estija) ekipai, sutriuškindami estus rezultatu 76:54 (14:5, 17:16, 19:16, 26:17).

Šiauliečių gretose rezultatyviausiai varžovų krepšį atakavo Rolandas Vaičiūnas, prie pergalės prisidėjęs 15 taškų. Audrius Danusevičius pelnė 13, Darius Pakamanis ir Michailas Anisimovas - po 10, Artūras Jomantas - 8, Vaidas Pauliukėnas 7, Arvydas Čepulis - 6, Modestas Šidlauskas - 4, Robertas Giedraitis - 3 taškus. "Ehitustooriist" ekipos lyderis šiose rungtynėse buvo Veljo Varesas, į savo sąskaitą įsirašęs 17 taškų. Erikas Dorbekas pridėjo 12 taškų.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):