Pirmosios antrojo etapo E grupės rungtynės Lietuvos rinktinei prasidėjo nesėkmingai. Sunkiai radę kelių link krepšio po pirmo kėlinio 20-mečiai atsiliko 12 taškų skirtumu. Antrame kėlinyje varžovai savo persvarą padidino dar vienu tašku (21:34).

Nors po ilgosios pertraukos Juodkalnijos krepšininkai įgijo 14 taškų persvarą (26:40), T. Pačėso auklėtiniai pamažu ėmė mažinti skirtumą, kuris po trijų kėlinių ištirpo iki 7 taškų (41:48).

Lemiamame kėlinyje lietuviai uždusino varžovus gynyboje, leido jiems pelnyti 8 taškus, o patys atakavo daug geriau ir iškovojo sunkią pergalę 63:56.

Rezultatyviausiai mūsiškių gretose rungtyniavo 15 taškų pelnęs Mindaugas Kačinas. 11 taškų pridėjo Vaidas Kariniauskas (4 atk. kam.), 10 - Martynas Paliukėnas (5 atk. kam. ir 3 rez. perd.), po 8 - Simonas Lekys ir Tauras Jogėla (13 min. ir 3/6 dvitaškiai), 6 - Laimonas Chatkevičius (7 atk. kam. ir 3 rez. perd.), 5 - Žygimantas Riauka. Rytis Juknevičius (5 rez. perd.), Mantas Mockevičius ir Paulius Semaška taškų nepelnė, o Ignas Vaitkus nerungtyniavo.

Juodkalnijai 16 taškų surinko Marko Mugosa (9 atk. kam.), 12 - Danilo Nikolič (6 atk. kam.), 11 - Miloš Latkovič, 10 - Vukota Pavič (9 atk. kam.), 7 - Mašan Vrbica.

Kitose E grupės rungtynėse Graikijos rinktinė 77:68 nugalėjo bendraamžius iš Kroatijos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)