Po 2 kėlinių serbai pirmavo 8 taškų skirtumu, tačiau trečiojo pabaigoje tokį pranašumą jau susikrovė mūsiškiai - 51:43. Ketvirtojo kėlinio viduryje lietuviai buvo atitrūkę 57:48, bet varžovai sugebėjo atsitiesti ir neleido mūsiškiams nė akimirkai atsipalaiduot. Vis dėlto daugiausia, ką sugebėjo pasiekti serbai, buvo iki minimumo sumažintas lietuvių pranašumas - 59:58, 63:62.

Lietuvos rinktinę į pergalę atvedė 23 taškus pelnęs Vaidas Kariniauskas (7/8 dvitaškiai). 13 taškų pridėjo Laimonas Chatkevičius, 10 - Osvaldas Olisevičius, 6 - Mindaugas Kačinas, po 4 - Žygimantas Riauka ir Ignas vaitkus, po 3 - Martynas Paliukėnas ir Mantas Mockevičius, po 1 - Paulius Semaška ir Tauras Jogėla.

Serbija: Luka Mitrovičius 20 (10 atk. kam., 5 klaidos), Saša Avramovičius ir Ivanas Marinkovičius po 10, Nemanja Krstičius 9 taškai.

Antrąsias rungtynes mūsiškiai trečiadienį 15.45 val. žais su vokiečiais, kurie 89:75 (23:15, 24:14, 23:22, 19:24) nugalėjo gruzinus.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (25)