Tokiu būdu trečią pralaimėjimą iš eilės patyrusiems Joano Plazos auklėtiniams šis sezonas jau baigtas.

Primename, kad pirmoje dvikovoje žalgiriečiai namuose pranoko savo varžovus 80:53, antroje pralaimėjo 63:85, o trečioje nusileido 72:82.

„Lokomotiv-Kuban“ turnyro finale susitiks arba su Maskvos srities „Chimki“, arba su Maskvos CSKA klubu (kol kas serijoje - 1:2). Pastarasis trečiose serijos rungtynėse Rimo Kurtinaičio auklėtinius įveikė rezultatu 61:47 (15:12, 12:5, 14:10, 20:20).

Rungtynių eiga:

„Žalgirio“ starto penketas: Oliveris Lafayette'as, Marko Popovičius, Rimantas Kaukėnas, Kšyštofas Lavrinovičius ir Robertas Javtokas.

Dvikovą pakiliau pradėjo šeimininkai, kurie įpusėjus kėliniui po Manto Kalniečio tritaškio pirmavo 7:5. Netrukus du taškus po kurioziškai nesėkmingo Alekso Maričiaus dėjimo pelnė Simas Jasaitis, o M. Kalnietis pataikė dar vieną tolimą metimą - 15:7. Tiesa, ketvirčio pabaigoje žalgiriečiai gerokai suaktyvino gynybą ir sumažino deficitą perpus - 11:15.

Antras kėlinys svečiams prasidėjo itin nesėkmingai: varžovai spurtavo 7:0 ir įgijo dviženklę persvarą - 22:11. Per pirmas 5-ias ketvirčio minutes „Žalgiris“ sukrapštė tik du taškus - 13:24. Kauniečiai klydo praktiškai kas antroje atakoje, tačiau varžovai toliau pabėgti nesugebėjo, o po Marko Popovičiaus tritaškio skirtumas sumažėjo iki 6 taškų - 20:26. Prieš pat didžiąją pertrauką svarbų tritaškį smeigė Donaldas McGrathas ir LKL čempionai priartėjo jau iki 5 taškų - 27:32.

Po pertraukos du tritaškius iš eilės pataikė Simas Jasaitis ir „Lokomotiv-Kuban“ krepšininkai vėl atitrūko - 45:34. Tuo žalgiriečių bėdos nesibaigė ir po nesportinės Rimanto Kaukėno pražangos komandas skyrė jau 15 taškų - 51:36. Panašus skirtumas išliko iki pat kėlinio pabaigos - 62:46 priekyje Rusijos atstovai.

Jevgenijaus Pašutino auklėtiniai ir toliau smaginosi: po dar vieno lengvo Richardo Henrixo dėjimo - jau 68:48. Per likusį laiką aikštelėje nieko netikėto nebeįvyko: abiejų komandų treneriai leido pasireikšti atsarginiams savo žaidėjams. Galutinis rezultatas - 84:62.

Rungtynės:

Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ - Kauno „Žalgiris“ 84:62 (15:11, 17:16, 30:19, 22:16). Serija - 3:1.

„Lokomotiv-Kuban“: Mantas Kalnietis 18 (10 rez. perd.), Derrickas Brownas 17, Simas Jasaitis 15 (4/5 tritaškiai), Richardas Hendrixas 11 (8 atk. kam.), Nickas Calathesas ir Valerijus Lichodėjus po 8, Aleksas Maričius 7 taškai.

„Žalgiris“: Kšyštofas Lavrinovičius, Mario Delašas ir Donaldas McGrathas po 10, Marko Popovičius 9, Rimantas Kaukėnas 7, Oliveris Lafayette'as (6 rez. perd., 5 klaidos) ir Robertas Javtokas po 6, Tomas Dimša 2 taškai, Darjušas Lavrinovičius ir Adas Juškevičius po 1 tašką.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (499)