Gynėjas iš Lietuvos aikštėje praleido 5 minutes, per kurias pelnė 2 taškus (2/2 baudos metimai), išprovokavo 2 varžovų pražangas ir pats prasižengė dukart.

11 taškų nugalėtojams pelnė Ante Tomičius (7 atk. kam. ir 3 rez. perd.), po 7 - Marcelinho Huertas ir CJ Wallace'as, 6 - Joe Inglesas.

Pralaimėjusiems 10 taškų pelnė ir 11 kamuolių atkovojo buvęs Barselonos klubo žaidėjas Franas Vazquezas. Po 7 taškus surinko Luka Zoričius ir Zoranas Dragičius.

Barcelona“ (23/11) klubas reguliariajame sezone užėmė trečia vietą, o „Unicaja“ (18/16) komanda - aštuntą.

***

Tuo tarpu Vytenio Čižausko atstovaujama Valjadolido „Blancos de Rueda“ komandą sezoną baigė pralaimėjimu. Ji svečiuose rezultatu 62:78 (15:21, 9:28, 19:11, 19:18) pralaimėjo Las Palmo „Gran Canaria“ klubui.

Lietuvis rungtyniavo net 26 minutes, per kurias pelnė 9 taškus (3/10 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 3/4 baudos metimai), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 4 varžovo pražangas, po sykį suklydo bei prasižengė ir surinko 2 naudingumo balus.

Nugalėtojams po 14 taškų surinko Eulis Baezas ir Ryanas Toolsonas, 11 taškų įmetė buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ puolėjas Bradas Newley.

Valjadolido komandoje išsiskyrė 19 taškų pelnęs ir 10 kamuolių atkovojęs Nacho Martinas, 11 taškų pridėjo Ianis O‘Leary, 9 – Davidas Navarro.

16 vietoje tarp 18 ekipų likusi „Blancos de Rueda“ į kitą atkrintamųjų varžybų etapą nepateko.