Kitos rungtynės vyks Majamyje.

„Bulls“ klubo gretose nebuvo Luolo Dengo ir Kirko Hinricho.

Rezultatas:

Čikagos „Bulls“ - Majamio „Heat“ - 65:88 (15:21, 18:23, 9:17, 23:27), - serija 1-3.

„Bulls“: Carlosas Boozeris 14 (3/14 dvitaškiai, 8/12 baudos, 12 atk. kam.), Jimmy Butleris 12, Richardas Hamiltonas 11, Tajus Gibsonas 10 (9 atk. kam.), italas Marco Belinelli 9 taškai.

„Heat“:LeBronas Jamesas 27 (8/16 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 8/9 baudos, 7 atk. kam., 8 rez. perd.), Chrisas Boshas 14, Chrisas Andersenas 9, Norrisas Cole‘as 7, Udonis Haslemas, Mario Chalmersas ir Dwyane‘as Wade‘as po 6 taškus.

Vakarų konferencijos pusfinalio ketvirtose rungtynėse MemfioGrizzlies“ klubas namuose įveikė Oklahomos „Thunder“ komandą rezultatu 101:97 (18:29, 30:27, 28:20, 18:18, 7:3) po pratęsimo ir pirmauja serijoje 3-1.

„Grizzlies“ ekipa pirmame kėlinyje nuo priešininkų buvo atsilikę net 17 taškų, bet sugebėjo panaikinti deficitą.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 10 sekundžių Marcas Gasolis padidino aikštės šeimininkų pranašumą iki dviejų taškų (94:92), tačiau lemiamos „Thunder“ ekipos atakos metu Kevinas Durantas pataikė dvitaškį ir komandoms teko žaisti pratęsimą. K. Durantas iš viso pelnė 27 taškus, bet prametė visus 5 savo metimus per pratęsimą, įskaitant ir metimą iš po krepšio per paskutines sekundes.

Penktas serijos susitikimas trečiadienį vyks Oklahomoje.

Rezultatas:

Memfio „Grizzlies“ - Oklahomos „Thunder“ - 103:97 (18:29, 30:27, 28:20, 18:18, 9:3), - po pratęsimo (serija 3-1).

„Grizzlies“: Mike'as Conley 24, Zachas Randolphas (40 min., 12 atk. kam., 8/17 dvitaškiai, 7/8 baudos) ir katalonas Marcas Gasolis (48 min., 11 atk. kam., 6 blk., 8/18 dvitaškiai, 7/9 baudos) po 23, Tony Allenas 10, Jerrydas Baylesas 9, Tayshaunas Prince'as 8, Darrellas Arthuras 6 taškai.

„Thunder“: Kevinas Durantas 27 (48 min., 7 atk. kam., 7 rez. perdav., 5/20 dvitaškiai, 5/7 tritaškiai, 2/3 baudos), Kevinas Martinas 18, Serge'as Ibaka 17 (Ispanija, 14 atk. kam.), Reggie Jacksonas 15 (8 rez. perdav.), Nickas Collisonas 10, šveicaras Thabo Sefolosha 5, Derekas Fisheris 3, Kendrickas Perkinsas 2 taškai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)