Rungtynes, kurios vėl vyko pustuštėje Londono O2 arenoje, sėkmingiau pradėjo itin prastai pusfinalyje pasirodžiusi Rusijos komanda. Sužaidus šešias minutes CSKA pirmavo rezultatu 11:2.

Ispanijos ekipa netrukus atsigavo ir ėmė vytis varžovus. Aikštėje kėlinio pabaigoje pasirodė Š. Jasikevičius ir netrukus pelnė pirmą dvitaškį. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių CSKA pirmavo 15:12.

Netrukus Katalonijos klubo krepšininkai rezultatą išlygino, o kėliniui įpusėjus ir persvėrė rezultatą savo naudai (25:23). Prieš didžiąją pertrauką rezultatas lygus – 35:35.

Rūbinėje Maskvos komandos krepšininkai greičiausiai nusprendė, jog trečia vieta Eurolygoje yra geriau nei ketvirta ir rimtai ėmėsi darbo. CSKA laimėjo žaidimo atkarpą 13:0 ir nutolo 48:35. Dar labiau atitrūkti Rusijos komandai nepavyko. Priešingai – Katalonijos komandos krepšininkai rado jėgų ir iki kėlinio pabaigos sumažino skirtumą iki penkių taškų (59:54).

Ketvirtajame kėlinyje vyko lygus žaidimas. CSKA nedidelę persvarą išsaugojo iki kėlinuko pabaigos, tačiau po poros Juano Carloso Navarro tritaškių metimų Ispanijos komanda prasidėjus paskutinei minutei persvėrė rezultatą savo naudai (72:73). Visgi pelnę du baudų metimus pergalę rezultatu 74:73 iškovojo Maskvos CSKA krepšininkai.

Š. Jasikevičius per 18 žaidio minučių pelnė 2 taškus. Jis prametė vienintelį mestą tritaškį, pataikė vieną dvitaškį iš trijų. Lietuvis atliko 6 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius ir 2 kartus prasižengė.