Klaipėdiečiai pirmavo didžiąją dvikovos dalį, o ketvirto kėlinio pradžioje buvo įgiję net 14 taškų persvarą (66:52, likus žaisti 8 min.). Tačiau tada Artūro Milaknio vedami „Prienai“ surengė spurtą 18:4 ir po Gintaro Kadžiulio tritaškio išlygino rezultatą - 70:70 (likus 2 min.). Nors netrukus Valdas Vasylius dėjimu vėl išvedė „Neptūną“ į priekį (72:70), prasiveržęs Gediminas Orelikas lengvais dviem taškais išplėšė pratęsimą - 72:72.

Pratęsimo metu sėkmingiau žaidė daugiau jėgų išsaugoję Kazio Maksvyčio auklėtiniai, kurie ir šventė svarbią pergalę - 84:82.

Prieniškiai šiam mačui buvo užregistravę devynis, o vertėsi praktiškai tik šešiais žaidėjais, nes Ernestas Ežerskis aikštelėje praleido 11 min., o Paulius Ivanauskas - vos 7 min.

„Neptūnas“: Giedrius Gustas (5/8 dvitaškiai, 1/1 tritaškis) ir Valdas Vasylius po 14, Martynas Mažeika 12, Laurynas Mikalauskas 11 (8 atk. kam.), Deividas Gailius 9 taškai (8 rez. perd.), Vytautas Šarakauskas 7 taškai.

„Prienai“: Artūras Milaknis 30 (5/9 dvitaškiai, 6/9 tritaškiai), Gintaras Kadžiulis 11 (3/3 tritaškiai), Artūras Valeika 10 (5 klaidos), Gediminas Orelikas ir Siimas-Sanderis Vene (8 atk. kam.) po 9 taškus.