Pirmoji rungtynių pusė klaipėdiečiams nieko blogo nežadėjo - neptūniečiai nuolat buvo priekyje, o vienu metu pirmavo net dviženkle persvara - 20:10.

Tačiau netrukus aikštės šeimininkai pataikė du tolimus metimus ir dar nesportine pražanga buvo nubaustas Simas Galdikas. Tai leido prieniškiams priartėti vos per 2 taškus - 18:20.

Antrajame kėlinyje neptūniečiai dažniau 3-5 taškais buvo priekyje, tačiau aidint sirenai, skelbiančiai 2 kėlinių pabaigą, tritaškį pataikė ir rezultatą išlygino vyriausias "Prienų" žaidėjas Gintaras Kadžiulis - 37:37.

Po didžiosios pertraukos į aikštę žengę neptūniečiai strigo "Prienų" gynybos gniaužtuose - klaipėdiečių metimai dažnai skriejo pro šalį ir tą išnaudojo "Prienų" žaidėjai, kurie sužaidė atkarpą 14:0 ir atitrūko dviženkle persvara - 52:40.

Ketvirtajame kėlinyje daugiau iniciatyvos ėmėsi neptūnietis Deivydas Gailius, sumažinęs "Prienų" pranašumą iki penkių taškų - 50:55. Tačiau netrukus prieniškiai vėl paleido kelis tolimus šūvius ir palaidojo neptūniečių viltis serijoje išplėšti pirmąją pergalę - 78:67.

Antrosios serijos rungtynės vyks gegužės 3 dieną (penktadienį) 19.15 val. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.

„Prienai“: S.S.Vene 21 (6 atk. kam.), A.Valeika (6 atk. kam.), G.Orelikas ir G.Kadžiulis 15, A.Labuckas 9 (6 atk. kam.). A.Milaknis 3.

„Neptūnas“: D.Gailius 17 (8 atk. kam.), V.Šarakauskas 13 (7 atk. kam.), V.Vasylius 12, M.Runkauskas 8.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (35)