Iki tol abi komandos pasidalino po dvi pergales. Barselonoje sykį triumfavo aikštės šeimininkai (72:70), sykį - svečiai iš Graikijos (65:66).

Atėnuose kartą pajėgesni buvo „Panathinaikos“ krepšininkai (65:63), kartą - svečiai iš Katalonijos (60:70).

Š. Jasikevičius į svečių krepšį įmetė 6 taškus, sugriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei dusyk suklydo. Per 18 žaidimo minučių (17:15) įžaidėjas iš Lietuvos prametė dvitaškį bei realizavo visus 6 baudų metimus.

J. Mačiulis pralaimėjusiems pelnė 9 taškus, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per 34 su puse minutės (34:27) puolėjas iš Lietuvos prametė abu tritaškius, pataikė 3 dvitaškius iš 4 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4.

Rungtynės

Nuo pat rungtynių pradžios savo sąlygas nežymiai, bet diktavo „Barcelona“ ekipa (9:5, 11:6, 14:10). Pirmo kėlinio pabaigoje aikštės šeimininkai spurtavo 8:0 ir pabėgo - 28:14.

Antrame ketvirtyje katalonai dar labiau atitrūko nuo varžovų ir įgijo 19-os taškų pranašumą (37:18). Tada svečiai iš Atėnų susiėmė ir priartėjo - 39:27. Toliau tęsėsi lygus ir atkaklus mūšis, bet vienu žingsniu nuolat priekyje buvo Ispanijos čempionai (42:27, 42:31). Po 20 minučių žaidimo komandas skyrė 11 taškų - 44:33.

Trečias kėlinys vyko itin nerezultatyviai (7:10), bet tai buvo paranku pirmaujančiai „Barcelona“ komandai, kuri išsaugojo trapų pranašumą - 51:43.

Lemiamame ketvirtyje dėl įtampos abiejų komandų krepšininkai net 4 minutes negalėjo pelnyti taškų. tačiau Juano Carloso Navarro 5 taškai iš eilės ir buvo esminis lūžis (56:45). Nors Atėnų ekipai dar kartą pavyko priartėti (59:53, likus 2:36 min.), bet tuo metu svarbų tritaškį prametė Roko Leni Ukičius, o kitoje aikštės pusėje Marcelinho Huertas tolima „bomba“ pasiekė tikslą (62:53). Per likusį laiką „Barcelona“ klubas išsaugojo persvarą ir nugalėjo 64:53.

15 taškų prie „Barcelona“ ekipos pergalės prisidėjo Juanas Carlosas Navarro, 10 - Marcelinho Huertas, 9 - Nate'as Jawai, 8 - Joe Inglesas, 6 - Š. Jasikevičius.

16 taškų Atėnų klubui pelnė Stephenas Lasme, 9 - J. Mačiulis, 7 - Roko-Lenis Ukičius, po 6 - Dimitris Diamantidis ir Jamesas Gistas.

Rezultatas:

„Barcelona“ - „Panathinaikos“ - 64:53 (28:14, 16:19, 7:10, 13:10), - serija 3-2.

Gegužės 10-12 dienomis Londone vyksiančio finalo ketverto turnyro pusfinalyje „FC Barcelona“ krepšininkai susitiks su MadridoReal“ (Ispanija) klubu, o Maskvos CSKA ekipos varžovas paaiškės penktadienį po penktų ketvirtfinalio serijos tarp Pirėjo „Olympiakos“ ir Stambulo „Anadolu Efes“ klubų rungtynių.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (27)