Likus žaisti kiek daugiau nei minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, po Sergio Rodriguezo tolimo metimo Madrido ekipa pirmavo 4 taškais - 70:66. Vis tik šeimininkai rankų anksčiau laiko nenuleido ir Ryanui Toolsonui įsmeigus tritaškį, komandas skyrė jau vos vienas taškas. Komandoms dar spėjus apsikeisti rezultatyviomis atakomis, po sėkmingai realizuotų Gran Kanarijos krepšininko Oscaro Alvarado baudos metimų rezultatas tapo lygus - 74:74. Tačiau likus žaisti 8 sekundes kamuolys ir lemiama ataka priklausė svečiams. Sergio Lullas ėmesi iniciatyvos, prasiveržęs po krepšiu metė netiksliai, tačiau aukštai iššokęs Nikola Mirotičius pataisė komandos draugo metimą ir padovanojo komandai pergalę.

Buvęs žalgirietis Tremellas Dardenas per 16 aikštelėje praleistų minučių prie komandos pergalės prisidėjo 5 taškais (dvitaškiai 2/3, tritaškiai 0/1, baudos 1/1) bei vienu atkovotu kamuoliu.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 19 taškų surinkęs ir rungtynių didvyrių tapęs Nikola Mirotičius, po 9 pridėjo Carlosas Suarezas ir Sergio Rodriguezas.

Šeimininkų gretose sunkiai sulaikomas buvo Spenceris Nelsonas pelnęs 24 taškus, Ryanas Toolsonas įmetė 16, buvęs Vilniaus „Lietuvos Ryto" legionierius Bradas Newley pridėjo 14.

Madrido „Real" ekipa (26/4) rikiuojasi turnyrinės lentelės viršūnėje, tuo tarpu „Gran Canaria Herbalife" komanda (17/13) žengia septinti.

***

Pergalę iškovojo be Šarūno Jasikevičiaus rungtyniavusi Barselonos „Regal Barcelona“ (20/10) ekipa, kuri savo aikštelėje 78:65 (9:16, 17:17, 30:18, 22:14) nugalėjo Madrido „Estudiantes“ (13/17) krepšininkus.

Lietuvis mačui registruotas nebuvo.

Nugalėtojams 15 taškų surinko Marcelinho Huertas, 14 – Joe Inglesas, 12 – Erazemas Lorbekas, po 10 – Bradas Olesonas ir Nathanas Jawai'us.

Svečių gretose išsiskyrė Jaysonas Grangeris (21 tšk.), Kyle'as Kuričius (16 tšk.) bei Lucas Nogueira (11 tšk.).

Barselonos klubas pirmenybėse užima trečią vietą.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.