Primename, kad savo arenoje „Žalgiris“ šventė pergalę net 43 taškų skirtumu - 94:51.

„Nevėžis“: Gediminas Žylė 15, Vytenis Jasikevičius 14, Andrius Aleksandrovas 13, Mindaugas Girdžiūnas 12 (3/6 tritaškiai), Tony Bishopas 6 taškai (5 klaidos).

„Žalgiris“: Darjušas Lavrinovičius 20 (7/7 dvitaškiai, 6/7 baudos, 30 naud. balų), Kšyštofas Lavrinovičius (7/9 dvitaškiai) ir Robertas Javtokas 14 (6/8 dvitaškiai, 9 atk. kam.) po 14, Mindaugas Kuzminskas 12, Vytenis Lipkevičius 8, Marko Popovičius ir Oliveris Lafayette'as po 6 taškus.

Žalgiriečiai pusfinalyje susikaus su Klaipėdos „Neptūno“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (pirmas mačas - 85:71) serijos laimėtojais.

Kitame pusfinalyje Prienų „Prienai“, kurie du kartus įveikė Šiaulių „Šiaulius“ (92:82 ir 93:76) susitiks su Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Utenos „Juventus“ poros nugalėtoju (pirmas mačas - 92:67).

Pusfinalio kovos turėtų prasidėti balandžio 24 dieną.

Rungtynių eiga:

Pataikę du tritaškius kėdainiečiai pirmavo 6:5, bet netrukus sulaukė 12 sausų taškų į savo krepšį. „Žalgirio“ gretose mačą aktyviai pradėjo Darjušas Lavrinovičius, pelnęs 7 taškus, ir vienu mažiau surinkęs Vytenis Lipkevičius. Sužaidus 6 minutes Joanas Plaza pakeitė visą žaidėjų penketą, iš kurio pirmasis pasižymėjo Robertas Javtokas – 18:5. Iki pirmojo kėlinio pabaigos „Nevėžio“ komanda įmetė dar 4 tritaškius, o „Žalgiris“ į tai atsakė vienu Marko Popovičiaus šūviu iš toli ir Kšištofo Lavrinovičiaus 4 taškais – 26:18.

Net 21 tašką vien tritaškiais surinkę Kėdainių krepšininkai turbūt perrašė LKL istoriją (21:26). Mindaugas Kuzminskas taip pat pataikė iš toli, po dvitaškį pridėjo K. Lavrinovičius ir Adas Juškevičius (33:24), bet šeimininkai sugebėjo priartėti iki 31:34. Tam daug įtakos turėjo ir žalgiriečių netikslūs baudų metimai, kurių mūsiškiai per pirmąją mačo pusę pataikė vos 8 iš 15 (53 proc.). Galiausiai K. Lavrinovičius dukart įmetė iš vidutinio nuotolio, D. Lavrinovičius pridėjo 5 taškus, po tašką sukrapštė Mario Delašas ir Oliveris Lafayette'as, o antrąjį kėlinį dvitaškiu greitoje atakoje baigė V. Lipkevičius – 47:37.

Po gražaus M. Popovičiaus perdavimo lengvus taškus pelnė M. Delašas, iš kurio estafetę perėmė D. Lavrinovičius. Pasinaudojęs A. Juškeivičius ir M. Popovičiaus perdavimai Brolis surinko 8 taškus iš eilės ir „Žalgiris“ pirmavo 57:43. Puikiai įvykdę derinį tolimam metimui kauniečiai išvedė M. Popovičių (60:44). Už prašymą dar ir skirti varžovui pražangą jis buvo nubaustas technine nuobauda, po kurios „Nevėžis“ surinko 5 taškus iš eilės. Tada R. Javtokas įmetė puskablį ir kitoje atakoje iškišo kamuolį K. Lavrinovičiui, o tritaškį pataikęs D. McGrathas ir tas pats Kšyštofas padidino persvarą iki 17 taškų (69:52). Kėdainių ekipa nepasidavė ir vėl pelnė 6 greitus taškus, kol trečiąjį kėlinį baudų metimais užbaigė M.Kuzminskas – 71:58.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po krepšiais dominavo R. Javtokas, tarp kurio 6 taškų įsipaišė ir K. Lavrinovičiaus perdavimas M. Kuzminskui (79:65). Po O. Lafayette'o metimo iš vidutinio nuotolio ir M. Kuzminsko bei R.Javtoko dėjimų „Žalgiris“ pagaliau įgijo 20 taškų pranašumą (85:65). Po tritaškį įmetus O. Lafayette'ui ir M.Kuzminskuo toks skirtumas išliko iki rungtynių pabaigos – 91:71.