Pirmą mačą svečiuose „Parnu“ ekipa varžovams pralaimėjo 81:89 (24:17, 15:27, 11:20, 31:25), o antrose rungtynėse namuose iškovojo pergalę - 80:67 (22:20, 14:12, 29:20, 15:15).

A. Pečiukevičius pelnė 21 tašką, po krepšiais atkovojo 11 (3 - puolime) kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą metimą, septynissyk suklydo bei triskart prasižengė. Per nepilnas 37 žaidimo minutes lietuvis pataikė 3 tritaškius iš 4, 4 dvitaškius iš 8 bei 4 baudų metimus iš 9.

O. Matulionio sąskaitoje - 9 taškai (tritaškiai 1/6, dvitaškiai 3/9), 8 po krepšiais sugriebti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos ir pražanga. (34 min. 13 sek.).

Po 14 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Rainas Raadikas bei Kristjanas Evartas.

25 taškais prie pergalės prisidėjo Maris Laksa, 19 - Kaido Saksas, 14 - Reimo Tammas, 10 - Brandis Raley-Rossas.

S.Serapino atstovaujamas klubas - Ukrainos lygos pusfinalyje

Ukrainos krepšinio superlygos ketvirtfinalio penktose rungtynėse trečią vietą reguliariame sezone užėmęs Mariupolio „Azovmaš“ klubas, kuriame vėl nebuvo registruotas Simonas Serapinas, namuose po pratęsimo 97:96 (20:21, 22:17, 25:27, 20:22, 10:9) įveikė šeštoje pozicijoje likusią bei čempionės titulą praradusią Dariaus Songailos atstovaujamą Donecko „Doneck“ komandą ir, laimėjęs seriją iki keturių pergalių 4-1 pateko į pusfinalį.

Pirmas trejas serijos rungtynes laimėjo Mariupolio krepšininkai - 102:93 bei 82:74 (namuose) ir 97:96 (po pratęsimo svečiuose) ir tik ketvirtose serijos rungtynėse savo aikštėje pajėgesni buvo Donecko krepšininkai - 83:49.

Penktame serijos mače D. Songaila svečiams pelnė 12 taškų, po krepšiais atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir prasižengė 2 sykius. Per 23 su puse žaidimo minutės (23:19) Lietuvos krepšininkas pataikė 3 dvitaškius iš 8 bei visus 6 baudų metimus.

29 taškus į aikštelės šeimininkų krepšį įmetė Ramelas Curry, 17 - Kirilas Fesenka, 12 - Curtis Millage'as.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Lynnas Greeras (21 tšk.), Miroslavas Raduljica (20 tšk.), Aleksandras Kolčenka (18 tšk.) ir Tadija Dragicevičius (14 tšk.).

„Azovmaš“ krepšininkai pusfinalyje susitiks su antrą vietą reguliariame sezone užėmusių Zaporožės „Ferro-ZNTU“ klubu, kuris penktose ketvirtfinalio rungtynėse namuose 94:83 (28:28, 17:25, 27:20, 22:10) nugalėjo septintoje pozicijoje likusią Čerkasų „Čerkaski Mavpy“ komandą su Tomu Delininkaičiu ir taip pat laimėjo seriją 4-1.

Ir šioje serijoje pirmuosius tris mačus - 88:83, 93:89 (po pratęsimo ir abu namuose) bei 83:76 (svečiuose) - laimėjo Zaporožės ekipą, o ketvirtajame susitikime savo aikštėje 87:85 stiprestžnė buvo Čerkasų komanda.

Penktose serijos rungtynėse lietuvis svečiams pelnė 14 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido tik Charlesui Thomasui (18 tšk.) bei Denisui Jakovlevui (15 tšk.). Be to Lietuvos krepšininkas sugriebė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei po 3 kartus suklydo ir prasižengė. Per 22 žaidimo minutes (21:49) T.Delininkaitis pataikė 3 tritaškius iš 5, vienintelį mestą dvitaškį ir realizavo visus 3 baudų metimus.

Nugalėtojams po 23 taškus pelnė R.T. Guinnas ir Randy Cupepperas, 19 - Cameronas Moore'as.

Ketvirtose ketvirtfinalio rungtynėse reguliaraus sezono nugalėtojas Dainiaus Šalengos ir Michailo Anisimovo atstovaujamas Kijevo „Budivelnik“ klubas svečiuose 78:77 (18:19, 19:16, 26:20, 15:22) įveikė aštuntoje pozicijoje likusią Ivano Frankivsko „Goverla“ ekipą ir pirmauja serijoje iki keturių pergalių 3-1.

Pirmas dvejas rungtynes namuose „Budivelnik“ krepšininkai laimėjo 85:82 ir 96:59, o trečias svečiuose pralaimėjo 95:102.

D. Šalenga nugalėtojams pelnė 12 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir dukart prasižengė. Per 23 minutes (22:54) jis pataikė 1 tritaškį iš 4, 4 dvitaškius iš 5 bei vienintelį baudos metimą.

22 minutes (22:05) rungtyniavusio M. Anisimovo indėlis į pergalę - 5 taškai (dvitaškiai 2/6, baudos 1/4), 6 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai, klaida ir 4 pražangos.

24 taškais prie pergalės prisidėjo Leo Lyonsas, 11 - Arturas Drozdovas, 10 - Malcolmas Delaney.

Šeimininkams 21 tašką pelnė Ryanas Pearsonas, 15 - Kyndallas Dykesas, 11 - Pavlas Burenka.

Penktos serijos rungtynės šeštadienį bus žaidžiamos Kijeve.

Šio ketvirtfinalio mačo nugalėtojas pusfinalyje susitiks su penktą vietą reguliariame sezone užėmusia Lvovo „Galičina“ komanda, kuri ketvirtfinalyje net 4-0 (87:81, 82:75, 77:73, 76:56) nugalėjo ketvirtojje pozicijoje likusią Južno „Chimik“ ekipą.