Pirmąsias dvejas rungtynes savo aikštėje "Olympiakos" krepšininkai laimėjo 67:62 ir 71:53.

4 minutes ir 18 sekundžių trečiadienį aikštelėje praleidęs lietuvis į šeimininkų krepšį nemetė, tačiau atliko rezultatyvų perdavimą.

19 taškų svečiams pelnė Acie Law, 11 - Georgios Printezis, 10 - Kyle'as Hinesas.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Jordanas Farmaras (17 tšk.), Semihas Erdenas ir Duško Savanovičius (po 15 taškų).

Ketvirtąsias ketvirtfinalio serijos rungtynes komandos vėl Stambule žais penktadienį.

Trečiosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse puikiai rungtyniavusi Vitorijos "Caja Laboral", audringai palaikoma savo sirgalių, rezultatu 93:72 (15:14, 28:10, 27:15, 23:33) sutriuškino Eurolygos vicečempionus Maskvos CSKA krepšininkus ir įnešė intrigos į šios poros ketvirtfinalio seriją. Serijoje maskviečiai vis dar priekyje - 2:1.

Vos vieną kėlinį atsilaikę Maskvos CSKA krepšininkai nuo pat antrojo ketvirčio pradžios buvo pasiųsti į nokdauną, po kurio Etorre Mesinos auklėtiniai taip ir nebeatsigavo ir patyrė skaudžią nesėkmę.

Šeimininkų gretose rezultatyviu žaidimu išsiskyrė Thomasas Huertelis pelnęs 21 tašką (5/6 tritaškiai). Buvęs Vilniaus "Lietuvos Ryto" legionierius Milko Bjelica pasižymėjo 15 taškų (3/3 tritaškiai), Nemanja Bjelica įmetė 13, Andresas Nočioni - 10, Fernando San Emeterio ir Tiboras Pleissas pridėjo po 9-is.

Baskai pataikė net 15 tritaškių iš 26 bandymų (58 proc.).

Svečių ekipoje 12 taškų įmetė Nenadas Krstičius, po 11 surinko Aronas Jacksonas ir Vldamiras Micovas, po 10 pelnė Sonny Weemsas ir Zoranas Ercegas, 9-is pridėjo Milošas Teodosičius.

Kitos ketvirtfinalio serijos rungtynės vyks penktadienį, balandžio 19 dieną, Vitorijoje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)