Šį kartą aiškia varžybų favorite laikyta LKF darbuotojų komanda, kurios gretose žaidė ir pats Arvydas Sabonis, finale po dramatiškos kovos 27:29 nusileido sporto žurnalistams, kurie ir tapo čempionais. Beje, pergalę žurnalistai išplėšė paskutinę mačo sekundę po taiklaus Mantauto Patašiaus metimo beveik iš aikštės vidurio.

Kolegų iš BasketNews.lt vaizdo medžiagoje - pergalingas metimas.

Trečia vieta atiteko LKF rėmėjams, kurie mažajame finale įveikė politikos atstovus.

LKF rinktinei, be A. Sabonio, dar atstovavo Paulius Motiejūnas, Mindaugas Balčiūnas, Tomas Jasevičius ir kiti.

2013 metų krepšinio gimtadienio turnyro nugalėtojais tapo: Simas Baranauskas (bbl.net), Laurynas Butkauskas (BasketNews.lt), Jonas Miklovas (BasketNews.lt), Edgaras Pulkovskis (krepsinis.net), Donatas Urbonas (krepsinis.net), Algimantas Bružas (Tritaskis.lt), Mantautas Patašius („Lietuvos rytas“), Šarūnas Mazalas (LRT), Marius Bagdonas („Diena Media News“), Rafaelis Achmedovas (DELFI), Modestas Krukauskas (15min.lt) ir Aurimas Tamulionis (SportIN.lt).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)