Kaunietės užtikrintai pirmavo beveik visų rungtynių metu. Tiesa, likus maždaug minutei iki ketvirto kėlinio pabaigos „Jonavos“ puolėja Akvilė Baronėnaitė tritaškiu metimu sumažino savo komandos atsilikimą iki 3 taškų. Vis dėlto „LKC-Kauno“ krepšininkės Laura Želnytė ir Greta Tamašauskaitė taikliai realizavo baudos metimus ir šventė skambią pergalę.

„LKC-Kaunas“: Greta Tamašauskaitė 24 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Laura Želnytė 21 taškas (9 atk. kam.).

Jonava“: Goda Ziutelytė 22, Akvilė Baronėnaitė 20 (13 atk. kam.), Milda Šukytė 13 taškų.

Tuo tarpu mažojo finalo rungtynėse dėl 3 vietos pergalę šventė Vilniaus BC „Tiketos“ komanda. Vilnietės be didesnio vargo 74:55 (25:10, 13:18, 20:16, 16:11) įveikė KK „Patriočių“ ekipą ir finalo ketverte pasipuošė bronziniais medaliais.

„Tiketa“: Gytė Urniežiūtė 23, Kristina Palaimaitė 11, Eglė Jucevičiūtė 10 taškų (12 atk. kam.).

KK „Patriotės“: Jurgita Šegždaitė 10, Justina Burbaitė ir Ramunė Eskertaitė po 8 taškus.