Žalgiriečiai namuose 94:51 (23:18, 28:10, 18:9, 25:14) sutriuškino Kėdainių „Nevėžį“, o prieniškiai 92:82 (24:9, 19:26, 19:19, 30:28) įveikė Šiaulių „Šiaulius“.

Kauno „Žalgiris“ - Kėdainių „Nevėžis“ 94:51 (23:18, 28:10, 18:9, 25:14). Serija - 1:0. Antras mačas - ketvirtadienį, balandžio 18 d., Kėdainiuose.

„Žalgiris“: Kšyštofas Lavrinovičius 14 (28 naud. balai), Darjušas Lavrinovičius 13, Mindaugas Kuzminskas 12, Oliveris Lafayette'as 10, Rimantas Kaukėnas 8 taškai.

„Nevėžis“: Mindaugas Girdžiūnas 12, Rolandas Jakštas (2/2 tritaškiai) ir Andrius Aleksandrovas (3/5 tritaškiai) po 11 taškų.

Prienų „Prienai“ - Šiaulių „Šiauliai“ 92:82 (24:9, 19:26, 19:19, 30:28). Serija - 1:0. Antras mačas - trečiadienį, balandžio 17 d., Šiauliuose.

„Prienai“: Artūras Milaknis 24 (4/9 tritaškiai, 8/8 baudos, 27 naud. balai), Gintaras Kadžiulis 17, Gediminas Orelikas 15 (3/12, 9 atk. kam.), Arnas Labuckas 13, Darius Pakamanis 9 taškai (3/4 tritaškiai).

„Šiauliai“: Laurynas Samėnas 23, Aurimas Kieža 21 (2/2 tritaškiai, 3/8 baudos), Rolandas Alijevas 13 taškų (8 rez. perd.).

„Žalgirio“ – „Nevėžio“ rungtynių eiga:

Pirmosiomis rungtynių minutėmis rezultatyviai vienas prieš kitą kovojo puolėjai Rolandas Jakštas ir Kšyštofas Lavrinovičius. Pirmasis pelnė penkis taškus, o žalgirietis surinko 9. Po du taškus pridėjus Rimantui Kaukėnui ir Vyteniui Lipkevičiui bei baudą įmetus Robertui Javtokui, „Žalgiris“ pirmavo 14:8. Į aikštę žengę Mindaugas Kuzminskas ir Adas Juškevičius iškart pasižymėjo (19:12), bet ketvirtuosius taškus pelnę Gediminas Žylė ir Tony Bishopas sumažino atsilikimą (16:19). Pirmąjį kėlinį prasiveržimais baigė Oliveris Lafayette'as ir su sirena įmetęs A. Juškevičius – 23:18.

Antrasis kėlinys „Žalgirio“ komandai buvo žymiai rezultatyvesnis. Iš pradžių įdėjo Darjušas Lavrinovičius, varžovą apžaidė M.Kuzminskas, iš vidutinio nuotolio pataikė O. Lafayette'as (29:21), o po to kauniečiai pelnė dar 10 taškų be atsako. Penkis iš jų surinko D. Lavrinovičius, tritaškį nuo lentos pataikė Marko Popovičius, pridėjęs ir gražų perdavimą M. Kuzminsko dėjimui „ore“ – 39:21. Sėkmingos gynybos ir atakų uraganą pratęsė į aikštę grįžęs A. Juškevičius, dvitaškius su pražangomis pelnė M.Kuzminskas ir Jeffas Foote'as. Antrojo kėlinio paskutinius 4 taškus pelnė J. Foote'as – 51:28.

Po didžiosios pertraukos „Žalgirio“ atakų smaigalyje dažnai atsidurdavo R. Kaukėnas. Jis pelnė 6 taškus, ilgą K. Lavrinovičiaus perdavimą lengvais taškais pavertė ir V. Lipkevičius. Donnie McGratho perdavimą išpildęs K. Lavrinovičius padidino persvarą iki 30 taškų (62:32). Po tuščių 150 sekundžių Kšyštofas sumetė baudas, dvitaškį ir baudos metimą pridėjo R. Javtokas (67:32), o trečiąjį kėlinį po gražaus M. Popovičiaus perdavimo dėjimu užbaigė M. Kuzminskas – 69:37.

Ketvirtąjį kėlinį taikliu dvitaškiu ir po to įmesta bauda pradėjo R. Javtokas, dar ir pridėjęs perdavimą M. Popovičiaus tritaškiui – 75:40. Porą metimų iš po krepšio prametęs Mario Delašas išsiliejo įdėdamas viena ranka per varžovo galvą bei iškart apdovanodamas „Nevėžio“ krepšininką bloku. Prieš tai pelnęs paprastą dvitaškį įdėjo ir D. Lavrinovičius (82:45). Per paskutiniąsias 5 minutes „Žalgiriui“ 6 taškus pelnė O. Lafayette'as, o po 2 surinko M. Delašas, V. Lipkevičius ir D. Lavrinovičius. Žalgiriečių pergalė iškovota galutiniu rezultatu 94:51.