Reguliariajame NKL sezone kauniečiai užėmė šeštą vietą, o Jonavos komanda buvo viena pozicija aukščiau.

Rungtynių pradžioje į priekį įsiveržė Jonavos ekipa (6:2), tačiau šeštą rungtynių minutę Justas Tamulis („Žalgiris-2“) dvitaškiu išlygino rezultatą ir baudos metimu išvedė komandą į priekį (8:9). Iki kėlinio pabaigos likus žaisti 3 minutes švieslentė rodė 6 taškų kauniečių pranašumą (8:14). Per likusį kėlinio laiką „Žalgirio“ dubleriai padidino savo pranašumą iki 11 (11:22).

Per kitas 7 minutes žaliai-balti į priekį įsiveržė 17 taškų (19:36). Antrasis kėlinys baigėsi Martyno Linkevičiaus technine pražanga („Triobet“) ir Mariaus Grigonio („Žalgiris-2“) taikliais baudų metimais. Po pirmos rungtynių pusės Jonavos „Triobet“ nuo varžovų atsiliko 19 taškų (25:44).

Pirmą trečio kėlinio pusę 11:4 laimėjo „Triobet“ krepšininkai ir sušvelnino komandų atotrūkį iki 12 taškų (36:48). Vėliau „Žalgirio“ dubleriai spurtavo 8:0 ir įgijo 22 taškų pranašumą (58:36). Prieš paskutinįjį kėlinį rezultatu 58:39 priekyje buvo Kauno ekipa.

Ketvirtajame kėlinyje Jonavos padėtis negerėjo. Kauno krepšininkai ketvirtį laimėjo 12:19 ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu 77:51. Jaunieji žalgiriečiai iškovojo 3-iąją vietą 2012-2013 metų NKL sezone.

Šeštadienį vykusiame pusfinalio mače Kauno „Žalgirio“ dubleriai 70:81 pralaimėjo Alytaus „Dzūkijai“. Jonavos ekipa 67:70 nusileido „Mažeikių“ komandai.

Rezultatas:

Kauno „Žalgiris-2“ - Jonavos „Triobet“ - 77:51 (22:11, 22:14, 14:14, 19:12)

„Žalgiris-2“: Marius Grigonis - 16 pelnytų taškų, Artūtas Gudaitis - 15, Lukas Lekavičius - 11.

Jonavos „Triobet“: Martynas Linkevičius - 24, Tadas Sebežiovas - 8, Ignas Daukšys - 5.

16 valandą prasidės rungtynės dėl NKL čempionato aukso medalių, kuriose susitiks Alytaus „Dzūkijos“ ir „Mažeiki“ komandos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)