Serijos iki trijų pergalių rezultatas dabar lygus 1-1. Pirmą dvikovą Barselonoje po atkaklios kovos ir pratęsimo rezultatu 72:70 laimėjo aikštės šeimininkai.

Dramatiškos dvikovos pabaigoje graikas Dimitris Diamantidis tritaškiu, likus 8,4 sek., persvėrė rezultatą (65:66). „Barcelona“ lyderis Juanas Carlosas Navarro pirmą atsakomą ataką baigė nesėkmingai, bet aikštės šeimininkai išsaugojo kamuolį (likus 1,7 sek.). Paskutinio derinio metu kamuolį prie tritaškio gavo Š. Jasikevičius, bet jo tolimas šūvis buvo netaiklus.

Š. Jasikevičius per 18 minučių (18:10) pelnė 2 taškus (0/1 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė.

J. Mačiulis per 25 minutes (25:16) įmetė 5 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė. Kaunietis už ironiškus plojimus teisėjui buvo nubaustas ir technine pražanga. Ją išprovokavo ne tik arbitras, bet ir Š. Jasikevičius.

Teisėjai neužfiksavo Š. Jasikevičiaus pražangos, kai J. Mačiulis metė tritaškį, o štai gynyboje puolėjas buvo nubaustas vos tik prisilietė prie tautiečio.

Trečias ketvirtfinalio susitikimas vyks Graikijos sostinėje Atėnuose.

Rezultatas:

„Barcelona“ - „Panathinaikos“ - 65:66 (11:16, 21:11, 18:21, 15:18), - serija 1:1.

„Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro 20, Alejandro Abrinesas 10, Erazemas Lorbekas 7, Victoras Sada ir Ante Tomičius po 6, Marcelinho Huertas 5, Nate'as Jawai 4, Joe Inglesas 3, Šarūnas Jasikevičius ir C. J. Wallace'as po 2 taškus.

„Panathinaikos“: Jamesas Gistas 14, Michaelas Bramosas 13, Dimitris Diamantidis 10, Stephane'as Lasme 9, Roko Ukičius 8, Jonas Mačiulis 5, Sofoklis Schortsanitis 4, Vasilis Xanthopoulos 2, Kostas Tsartsaris 1 taškas.