Iki rungtynių pabaigos likus 1.7 sekundės ispanas Ricky Rubio galėjo išlyginti rezultatą, tačiau du baudos metimus metęs gynėjas pataikė tik pirmąjį.

Aukštaūgis iš Lietuvos rungtynes pradėjo starto penkete ir per 33 minutes pelnė 12 taškų (2/4 dvitaškiai, 8/10 baudos metimai), atkovojo 4 kamuolius, blokavo 3 varžovų metimus, kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

L. Kleiza rungtynėms nebuvo registruotas.

Rezultatyviausiai Kanados komandoje rungtyniavo Rudy Gay'us (12/23 metimai iš žaidimo) ir DeMaras DeRozanas (12/23 metimai iš žaidimo), pelnę atitinkamai po 26 ir 25 taškus. 11 taškų ir 7 rezultatyvius perdavimus pridėjo Klyle'as Lowry.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Nikola Pekovičius (8 atk. kam.) - 24 taškai, Andrejus Kirilenko (6 atk. kam.) - 20, Ricky Rubio (12 rez. perd.) - 13.

D. Motiejūno atstovaujamas Hjustono „Rockets“ klubas taip pat išvykoje iškovojo pergalę. Šį kartą Teksaso komanda rezultatu 116:98 (35:31; 28:25; 29:21; 24:21) įveikė Portlando „Trail Blazers“ krepšininkus.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs lietuvis per 26 minutes surinko 10 taškus (2/6 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 3/4 baudos metimai), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir dusyk prasižengė.

Nugalėtojus į pergalę tradiciškai vedė Jamesas Hardenas, pelnęs 33 taškus (11/21 metimai iš žaidimo, 7 atk. kam. ir 6 rez. perd.). 22 taškus pridėjo Jeremy Linas (8 rez. perd.), 19 - Gregas Smithas, 11 - Francisco Garcia.

Portlando komandai daugiausiai taškų pelnė LaMarcusas Aldridge (13 atk. kam.) - 32, Wesley Matthewsas - 18, Damianas Lillardas (7 rez. perd.) ir J.J. Hicksonas (8 atk. kam.) - po 11.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (58)