Nors aikštės šeimininkai nuo pat pirmų minučių turėjo iniciatyvą, tačiau svečiai iš Tauragės iki antrojo ketvirčio vidurio dar laikėsi prie varžovų gana nedideliu 4-6 taškų atstumu. Tačiau situacija pasikeitė penktąją antro kėlinuko minutę, kuomet skirtumas akimirksniu išaugo iki 12 taškų. Nuo šio momento tauragiškiai nebesugebėjo atkurti intrigos ir buvo priversti pripažinti pralaimėjimą.

„Trakų“ komandoje rezultatyviausias buvo Tautvydas Pipiras, įmetęs 22 taškus. Andrius Šležas šįkart surinko 15 taškų ir buvo antras pagal rezultatyvumą.

Tauragės komandos gretose geriausiai pasirodė Vitalijus Stanevičius, kurio sąskaitoje – 25 taškai ir 10 atkovotų kamuolių. Paulius Počiuipa pridėjo 14 taškų, Arnas Lubys – 12.

Antras finalo serijos iki trijų pergalių mačas vyks sekmadienį (04 07) Tauragėje.

RKL A diviziono mažajame finale pirmą pergalę iškovojo Kuršėnų „Grafų baldų-Kristalo“ krepšininkai, kurie svečiuose įveikė Telšių „Telšius“ rezultatu 83:73. Šiose rungtynėse lemiamas buvo trečiasis kėlinys. Jo metu kuršėniškiai susikrovė solidžią persvarą, kurią jiems pavyko išsaugoti iki pat finalinės sirenos.

Nugalėtojų komandoje daugiausiai taškų pelnė Gintaras Kukanauskas (19 atk. kam.) – 20, ir Dovydas Valentėlis – 19.

„Telšių“ gretose pasižymėjo Mindaugas Norkus (17 tšk.), Rokas Danielius (15 tšk.) ir Nerijus Mika (15 tšk.).