Pirmą finalo serijos mačą kupiškėnai Akmenėje po atkaklios kovos laimėjo rezultatu 82:73. Permainingose rungtynėse iniciatyva priklausė tai vienai, tai kitai komandai, tačiau per tris paskutines ketvirto kėlinio minutes Kupiškio krepšininkams pavyko surengti spurtą ir iškovoti pirmą pergalę finale.

Šiose rungtynėse Kupiškio komandą į priekį vedė Audrius Vasiliauskas, kuris pelnė 21 tašką ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų. Tomas Trumpa pridėjo 14 taškų.

Akmenės komandoje daugiausiai taškų pelnė Edvinas Rupkus (25) ir Evaldas Radionovas (18).

Atsakomas mačas Kupiškyje klostėsi jau kiek pagal kitokį scenarijų. Puikiai rungtynes pradėję šeimininkai per pirmas 10 minučių spėjo susikrauti 20 taškų persvarą (32:12). Nors neilgai trukus Akmenei buvo pavykę sumažinti savo atsilikimą iki penkių taškų, tačiau „SC Dailista“ krepšininkai netrukus vėl įgijo dviženklį pranašumą, kurį išlaikė iki finalo sirenos. Antras B diviziono finalo mačas baigėsi rezultatu 98:73.

Šiose rungtynėse rezultatyviausi nugalėtojų komandoje buvo Mindaugas Sandonavičius ir Kęstutis Jakštas, pelnę po 20 taškų. A. Vasiliauskas šįkart surinko 12 taškų ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Akmenės ekipai E. Radionovas pelnė 24 taškus, Rimvydas Sasnauskas surinko 14 taškų ir po krepšiais sugriebė 12 kamuolių.

Abi RKL B diviziono finalo dalyvės iškovojo teisę 2013-2014 metų sezone rungtyniauti RKL A divizione.