Pergalę aikštės šeimininkams lėmė trys taiklios Corey Brewerio baudos likus 2,1 sek. iki ketvirto kėlinio pabaigos.

„Nuggets“, kuri pasiekė ekipos pergalių iš eilės rekordą, didvyriu tapo tas pats C. Breweris. Likus 10 sek. iki ketvirto kėlinio pabaigos, Denverio komanda dar atsiliko nuo varžovų 5 taškais (95:100) ir atliko stebuklą. C. Breweris pataikė tritaškį (5/6 per visą mačą) likus 9,2 sek. ir sumažino atsilikimą iki 98:100. Tada C. Breweris, likus 7,1 sek., sąmoningai prasižengė prieš Evaną Turnerį. Nors pastarasis baudas meta 75 proc. taiklumu, abu jo bandymai buvo netikslūs.

Po minutės pertraukėlės „Nuggets“ krepšininkai pradėjo lemiamą ataką. Anthony Milleris ir italas Danilo Gallinari sudarė sąlygas mesti tritaškį C. Breweriui, bet varžovų žaidėjas Damienas Wilkinsas jam sukirto per kairę ranką. C. Breweris pataikė visus tris metimus nuo baudų linijos, o Anthony Randolphas dar blokavo desperatišką D. Wilkinso metimą.

Filadelfijos komanda patyrė 42-ą nesėkmę šiame NBA čempionate.

Denverio „Nuggets“ (48/22) - Filadelfijos „76ers“ (26/42) - 101:100 (17:22, 34:22, 24:27, 26:29).

„Nuggets“: Corey Breweris 29 (33 min., 5/12 dvitaškiai, 5/6 tritaškiai, 4/5 baudos), Andre Milleris 21 (40 min., 8 rez. perdav., 9/13 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 3/5 baudos), Andre Iguodala 13, italas Danilo Gallinari 12 (36 min., 4 atk. kam., 1/7 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 4/4 baudos), Kennethas Fariedas 8 (7 atk. kam.), Anthony Randolphas 7, JaVale'as McGee 6, graikas Kosta Koufos 5 taškai (8 atk. kam.). Rusas Timofejus Mozgovas nežaidė trenerio sprendimu, o buvęs žalgirietis Ty Lawsonas - dėl traumos.

„76ers“: Damienas Wilkinsas 24, Thaddeusas Youngas ir Jrue Holiday po 18, Spenceris Hawesas 17 (12 atk. kam.), Evanas Turneris 12, Arnettas Moultrie 8, Royalis Ivey 3 taškai.

Čikagos „Bulls“ (36/31) - Portlando „Trail Blazers“ (32/36) - 89:99 (21:20, 16:32, 16:28, 36:19).

„Bulls“: Prancūzas Joakimas Noah 18 (6 atk. kam., 7/10 dvitaškiai, 4/4 baudos), Carlosas Boozeris 16 (11 atk. kam.), Tajas Gibsonas 14 (9 atk. kam.), Jimmy Butleris 12, Nate'as Robinsonas 8 (9 rez. perdav.), italas Marco Belinelli 7 (4 atk. kam., 5 rez. perdav.), britas Luolas Dengas 5, Nazras Mohammedas 4, Marquisas Teague 3, Kirkas Hinrichas 2 taškai. Serbas Vladimiras Radmanovičius nežaidė trenerio sprendimu.

„Trail Blazers“: LaMarcusas Aldridge'as 28 (8 atk. kam.), Damianas Lillardas 24 (7 rez. perdav.), prancūzas Nicolas Batumas (6 atk. kam., 6 rez. perdav.) ir Wesley Matthewsas po 11, J. J. Hicksonas 9 (21 atk. kam.), Meyersas Leonardas ir Ericas Maynoras po 8 taškus. Škotas Joelis Freelandas 0 taškų (1 min.).

Sakramento „Kings“ (25/44) - Minesotos „Timberwolves“ (23/43) - 101:98 (25:26, 28:31, 26:20, 22:21).

„Kings“: Isaiah Thomas 24, Tyreke Evansas 21, DeMarcusas Cousinsas 15 (14 atk. kam.), Johnas Salmonsas 13, Patrickas Pattersonas 11, Toney Douglasas 5, Jasonas Thompsonas ir Jimmeris Fredette'as po 4, Cole'as Aldrichas ir Marcusas Thorntonas po 2 taškus.

„Timberwolves“: Juodkalnietis Nikola Pekovičius 18 (12 atk. kam.), ispanas Ricky Rubio (7 atk. kam., 9 rez. perdav.) ir Derrickas Williamsas ir Dante Cunninghamas po 12, puertorikietis J. J. Barea 11, Chase'as Budingeris 9, Gregas Stiemsma 8, rusai Andrejus Kirilenka ir Aleksejus Švedas po 6, Luke'as Ridnouras 4 taškai. Kevinas Love'as nežaidė dėl traumos, o prancūzas Mickaelis Gelabale'is - trenerio sprendimu.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)